Районна газета

ПРО ЕПІДЕМІЧНУ СИТУАЦІЮ З КОРУ У 2019 РОЦІ

За повідомленням ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України»   в Україні триває спалах кору

 З початку року станом на  22.02.2019 року в Україні захворіло більше 24 тисяч людей, в тому числі за 8 тиждень захворіла 2751 людина,  з них 1313 дорослих та 1438 дітей. З початку року померло від ускладнень кору 9 людей, серед яких 2 дитини. Протягом останнього тижня у Києві від ускладнень  кору померла  57-річна жінка.

В Сумській області з початку року захворіло на кір 76 осіб, з них 54 дорослих  та 22 дитини. Зареєстровані 4 спалахи  кору у Охтирському, Білопільському районах та м. Шостка,  з них 2 спалахи  у побуті,  спалах у загальноосвітній школі  (захворіли 2 дітей та учитель) та  у Білопільській ЦРЛ (захворіло 3 медичних працівника).

Основним завданням структурних підрозділів ДУ «Сумський ОЛЦ  МОЗ України» залишається організація профілактичних та протиепідемічних заходів, ефективність яких  оцінюється припиненням епідемічного процесу.

В області з початку року  імунізовано проти кору 9828 осіб, з них дорослих – 5917. Триває  інформаційно – роз’яснювальна робота серед населення з питань профілактики кору.

Однак  зниження рівня захворюваності населення на кір до цих пір не відбулось.