Районна газета

ДОБРОМ ІСКРЯТЬСЯ ОЧІ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ

12 травня ввесь світ святкує день медичної сестри. Саме з приводу цього професійного свята 11 травня в приміщенні  Недригайлівського будинку дитячої та юнацької творчості відбувся урочистий теплий захід, організований керівництвом та дружнім колективом КЗ «Недригайлівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

Медичних сестер та братів прибули привітати і представники як районного так і місцевого керівництва.

«Ви люди, на чиї тендітні плечі лягає неосяжна праця, яка повинна бути гідно оцінені», - зазначив заступник голови Недригайлівської районної державної адміністрації Ігор БОРИСОВСЬКИЙ під час свого виступу.

Також з найкращими, найтеплішими привітаннями та словами вдячності до всіх присутніх медичних сестер звернулися голова Недригайлівської районної ради Іван НАНКА, Недригайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК, заступник Недригайлівського селищного голови Анатолій СИРОТЕНКО та головний лікар Недригайлівської центральної районної лікарні Ігор ПОНОМАРЕНКО.

На свято запросили як молодих спеціалістів, так і ветеранів своєї справи. Насичено і цікаво пройшла  вся програма свята. В ній було передбачено нагородження  за досягнення, привітання художніми номерами та участь у конкурсних завданнях.