Районна газета

РОЗГЛЯНУЛИ СТАН РОБОТИ ВІДДІЛУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ АПАРАТУ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗА 2018 РІК

По даному питанню на апаратній нараді при голові, що відбулася 12 лютого, присутніх проінформувавав начальник відділу веденняДержавного реєстру виборців  апарату Недригайлівської районної державної адміністрації Сергій КОРЕНЕВ

 Протягом року діяльність відділу здійснювалася  на основі  плану роботи РДА на 2018 рік.

Станом на 11.02.2019 р. в Недригайлівському районі зареєстровано  19246  19023 виборців з  виборчою адресою): в т.ч.

- постійно нездатних самостійно пересуватися – 1623 чол.

За 2018 рік було підготовлено та внесено на розгляд до ЦВК      57  зміни до переліку звичайних виборчих дільниць по 21 ВД - це зміни опису меж виборчих дільниць (внесення 54 нових житлових будинків, 1 зміна меж в зв'язку з перейменування с.Черепівка в с.Мала Черепівка, 1 зміна орієнтовної кількістю виборців на спецільній виборчій дільниці № 590397 та 1 зміна адресу приміщення для голосування та приміщення для ДВК ВД № 590384.  ).

У звітному періоді було проведено опрацювання 247 документів місячних періодичних поновлення персональних даних виборців, в які було включені уточнення по 1411 виборцях.

З початку року було видано 414 наказів керівника ВВ ДРВ:

- з них 64 на включення 177 чол. до Реєстру (це в основному 18-річні та   

  пропущені);

- 82 на знищення запису в Реєстрі по 539 чол. (це померли особи більше 5 

  років тому);

- 268 про внесення змін до персональних даних 2102 виборцях.

Було отримано 9 звернень виборців, по яких було змінено персональні дані по 9 виборцям.

Опрацьовано 1 рішення Недригайлівського районного суду про визнання судом 1 особи недієздатною.

За звітній період було направлено відділом ведення Державного реєстру виборців до Недригайлівського РС УДМС 5 запитів по 30 виборцях (підтвердження факту скасування та набуття громадянства України) та 13 запитів по 378 виборцю до органів реєстрації сільських та селищних  рад про підтвердження персональних даних виборцяів.

Отримано та опрацьовано 40 запитів від виборців, які зареєстровані в Донецькій, Луганській обл., АРК та м. Севастополь про підтвердження виборчих адрес, для отримання закордонних паспортів.

З початку 2018 року в відділі всі документи (накази) начальником відділу підписуються електронним ключом. 

 В серпні-листопаді з метою уточнення адресного реєстру Державного реєстру виборців проведено звірку даних Державного реєстру виборців та даних погосподарських книг Червонослобідської, Курманівській, Сакунихській, Засульської сільських радах  та Тернівській селищній раді. Було виявлено 24, 37, 66, 59 та 197 розбіжностей відповідно. По Червонослобідській сільській раді було  включено 1 виборця до Реєстру та внесено 11 змін до персональних даних виборців. По Засульській сільській раді включено 4 чол. та внесені зміни по 57 виборцям.

По Курманівській сільській раді включено до Реєстру 2 чол. та проведені зміни по 32 виборцях. По Сакунихській сільській раді включено 1 чол. та проведені зміни по 41 виборцю.

По Тернівській селищній раді включено 11 чол. та внесені зміни по 155 виборцях. 

 Також додатково було включено до Реєстру по Вільшанській сільській раді

 6 чол.     Всього було додатково включено до Реєстру 25 чол.

Сергій КОРЕНЕВ нагадав, що уточнення виборців проводиться за зверненням з паспортом до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: смт Недригайлів, вул. Сумська, 4, кабінет 8,  з 9.00 до 17.00 (перерва з 12.00 до 13.00) .

Довідки за телефоном 5-21-52.

З метою забезпечення реалізації виборчих прав громадян, підготовки повних і достовірних списків виборців на виборах Президента України, що відбудуться 31 березня 2019 року, жителів Недригайлівського району запрошуємо перевірити відомості про себе в Державному реєстрі виборців.

Громадяни мають обов’язково звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців, маючи при собі паспорт громадянина України, якщо їх стосується одне із шести нижче викладених положень.

• Якщо Вам після останніх виборів виповнилося (на день виборів виповниться) 18  років;

• якщо Ви набули громадянства України;

• якщо Ви змінили прізвище, ім’я, по батькові, чи місце проживання;

• якщо Ви повернулися після проходження строкової військової служби;

• якщо Ви повернулися   з місць позбавлення волі;

• якщо під час останніх виборів у списках виборців Ви виявили неточності щодо Ваших даних, або були відсутні у списках. 

Виборці, які на день виборів 31 березня 2019 року будуть перебувати не за місцем своєї постійної виборчої адреси (у зв’язку з роботою   або з інших причин), можуть звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців, маючи при собі паспорт громадянина України та подати мотивовану заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси. До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування, а саме:

• довідка про відрядження, довідка з місця навчання,  договір найму (оренди) житла;

• документ, що підтверджує право власності на житло, проїзні документи, тощо.

Увага! Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування, а лише пред’явити паспорт громадянина України.

Звернутися із зазначених питань до відділів ведення Державного реєстру виборців, що працюють у кожній   райдержадміністрації та міськвиконкомі потрібно  до 25 березня 2019  року включно.

 Станом на 11.02.2019 р. ТЗМГ проведено по 6 виборцям, в т.ч. по 3 переселенцям.

Повідомляємо, що Центральна виборча комісія надала можливість кожному виборцю України перевірити свої дані в Державному реєстрі виборців, не виходячи з дому чи офісу, скориставшись Інтернет-ресурсом.

Для цього необхідно на офіційному сайті Центральної виборчої комісії в розділ “Державний реєстр виборців” за веб-адресою  www.drv.gov.ua  

Станом на 11.02.2019 в кабінеті виборця перевірили свої дані 61 виборець, всі дані співпали, лише 2 чол. виявлено не включеного. в Реєстр, після уточнення  влючені до Реєстру.

На чергових виборах Президента України 31 березня будуть працювати 42 звичані виборчі дільниці та 1 спец. дільниця в ЦРЛ.

Згідно календарного плану до 18 лютого 2019 року буде утворена окружна виборча комісія за адресою м.Ромни, бульв. 6 (приміщення будинку культури).

Дільничні виборчі комісії будуть утворені до 12 березня 2019 р.

Проведення 2 туру чергових виборів Президента України заплановано на 21 квітня 2019 р.

Станом на 08.02.2019 р. зареєстровано 44 кандидат в Президенти України, кілька заяв. Це рекорд, в 2014 було - 21, в 2010 - 18.