Районна газета

ЗАСЛУХАЛИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО РОБОТУ ВІДДІЛУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ ЗА 9 МІСЯЦІВ 2018 РОКУ

По цьому питанню порядку денного на апаратній нараді в райдержадміністрації, яку проведено 30 жовтня, присутніх інформував начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Недригайлівської РДА  Сергій КОРЕНЕВ

За словами виступаючого, станом на 01.10.2018 р. в Недригайлівському р-ні зареєстровано  19198 виборців з  виборчою адресою, в т.ч. постійно нездатних самостійно пересуватися – 1711 чол.

Основними завданнями відділу ведення Державного реєстру виборців є:ведення персоніфікованого обліку виборців та складання списків виборців для проведення виборів всіх рівнів та референдумів. Протягом 9 місяців 2018 року діяльність відділу здійснювалася  на основі плану роботи РДА на 2018 рік.

Відповідно до Закону України “Про Державний реєстр виборців”  відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Недригайлівської районної державної адміністрації здійснює щомісячне поновлення (до 5 числа кожного місяця), для чого постійно співпрацює з суб'єктами подання  відомостей про виборців, а саме з Недригайлівським РС УДМС; Недригайлівським РАЦС;    Недригайлівською ЦРЛ; Недригайлівським районним судом; Недригайлівським районним територіальним центром соціального обслуговування; 6 сільськими та 2 селищними радами.

За 9 місців 2018 року було підготовлено та внесено на розгляд до ЦВК 23  зміни до переліку звичайних виборчих дільниць по 15 ВД - це зміни опису меж виборчих дільниць (внесення 22 нових житлових будинків та 1 зміна меж в зв'язку з перейменування с.Черепівка в с.Мала Черепівка).

      У звітному періоді було проведено опрацювання 184 документи місячних періодичних поновлення персональних даних виборців, в які було включені уточнення по 1066 виборцях.

З початку року було видано 279 наказів керівника ВВ ДРВ:

- з них 44 на включення 131 чол. до Реєстру (це в основному 18-річні та пропущені);

- 61 на знищення запису в Реєстрі по 396 чол. (це померли особи більше 5 років тому);

- 174 про внесення змін до персональних даних 1190 виборцях.

Було отримано 8 звернення виборців, по яких було змінено персональні дані по 8 виборцям.

Опрацьовано 1 рішення Недригайлівського районного суду про визнання судом 1 особи недієздатною.

За звітній період було направлено відділом ведення Державного реєстру виборців до Недригайлівського РС УДМС 2 запити по 16 виборцях (підтвердження факту скасування та набуття громадянства України) та 5 запитів по 36 виборцю до органів реєстрації сільських та селищних  рад про підтвердження персональних даних виборцяів.

Отримано та опрацьовано 33 запитів від виборців, які зареєстровані в Донецькій, Луганській обл., АРК та м. Севастополь про підтвердження виборчих адрес, для отримання закордонних паспортів.

З початку 2018 року в відділі всі документи (накази) начальником відділу підписуються електронним ключом. 

В серпні-вересні з метою уточнення адресного реєстру Державного реєстру виборців проведено звірку даних Державного реєстру виборців та даних погосподарських книг Червонослобідської, Курманівській, Сакунихській та Засульської сільських рад. Було виявлено 24, 37, 66 та 59 розбіжностей відповідно. По Червонослобідській сільській раді було перевірено 161 буд., в яких зареєстровано 365 виборців, включено 1 виборця до Реєстру та внесено 11 змін до персональних даних виборців. По Засульській сільській раді ( 359 буд., в яких зареєстровано 877 виборців) проводиться уточнення і всі зміни будуть внесені до Реєстру ( було виявлено померлого виборця в Російській Федерації, запис про цього виборця буде знищено.)

Також проводиться уточнення по Курманівській сільській раді ( 422 буд., в яких зареєстровано 838 виборців) та Сакунихській сільській раді ( 188 буд., в яких зареєстровано 399 виборців).

На листопад місяць заплановано звірку з Тернівською селищною радою.

Уточнення виборців проводиться за зверненням з паспортом до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: смт Недригайлів, вул. Сумська, 4, кабінет 8,  з 9.00 до 17.00 (перерва з 12.00 до 13.00) .

Довідки за телефоном 5-21-52.