Районна газета

НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ ПРИ ГОЛОВІ РАЙДЕРЖАДМІНСТРАЦІЇ ЗАСЛУХАЛИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО РОБОТУ ВІДДІЛУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2018 РОКУ

  Основними завданнями відділу ведення Державного реєстру є:

  -  ведення персоніфікованого обліку виборців;

 - складання списків виборців для проведення виборів всіх рівнів та референдумів.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Недригайлівської РДА  у своїй діяльності  керується Конституцією України, законами України, актами і розпорядженнями Президента України, КМУ, ЦВК, розпорядженнями голів обласної державної та районної державної адміністрації.

 Відповідно Закону України “Про Державний реєстр виборців”  відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Недригайлівської районної державної адміністрації здійснює щомісячне поновлення (до 5 числа кожного місяця), для чого постійно співпрацює з суб'єктами подання  відомостей про виборців, а саме з    -         Недригайлівським РС УДМС;

-       Недригайлівським РАЦС;

-       Недригайлівською ЦРЛ;

-       Недригайлівським районним судом;

-       Недригайлівським районним територіальним центром соціального обслуговування;

-       6 сільськими та 2 селищними радами.

          Нагадую, що згідно ст. 70 Конституції України  -  право  голосу  на  виборах  і  референдумах  мають громадяни України, які досягли на день їх проведення 18 років.

           Станом на 01.08.2018 р. в Недригайлівському р-ні зареєстровано  19290 виборців з  виборчою адресою : в т.ч.

- постійно нездатних самостійно пересуватися – 1752 чол.

     Протягом звітного періоду організаційно-правова робота відділу була спрямована на виконання покладених на нього завдань, а саме:

       1) забезпечення ведення Реєстру, що передбачало проведення організаційно-

           правової підготовки та виконання в режимі записування таких дій: внесення   

           запису про виборця до Реєстру; внесення змін до персональних даних 

           Реєстру; знищення запису Реєстру;

2)    здійснення щомісячного поновлення бази даних Реєстру, опрацювання відомостей за результатом запиту;

3)    забезпечення у взаємодії з Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України захисту Реєстру у процесі його ведення;

4)    надання на письмову вимогу виборця інформації про його персональні дані, внесені до Реєстру;

5)    розгляд запитів та звернень виборців, а також звернень політичних партій у порядку, встановленому Законом України “Про Державний реєстр виборців”;

6)    проведення постійної перевірки некоректних відомостей Реєстру, виявлених розпорядником Реєстру (ЦВК);

7)    ведення Реєстру постійних виборчих дільниць;

8)    опрацювання за дорученням Центральної виборчої комісії розбіжностей в персональних даних кандидатів в депутати ;

     9) опрацювання запитів структурних підрозділів Державної міграційної   

          служби щодо надання інформації з ДРВ стосовно переселенців;

За Iпівріччя 2018 року було підготовлено та внесено на розгляд до ЦВК        9 змін до переліку звичайних виборчих дільниць по 9 ВД - це зміни опису меж виборчих дільниць (внесення 8 нових житлових будинків та 1 зміна меж в зв'язку з переменування с.Черепівка в с.Мала Черепівка).

У звітному періоді було проведено опрацювання 121 документ місячних періодичних поновлення персональних даних виборців, в які було включені уточнення по 714 виборцях.

З початку року було видано 181 наказ керівника ВВ ДРВ:

- з них 32 на включення 86 чол. до Реєстру (це в основному 18-річні та   

  пропущені);

- 37 на знищення запису в Реєстрі по 255 чол. (це померли особи більше 5 

  років тому);

- 112 про внесення змін до персональних даних 730 виборцях.

Було отримано 3 звернення виборців, по яких було змінено персональні дані по 3 чол.

Опрацьовано 1 рішення Недригайлівського районного суду про визнання судом 1 особи недієздатною.

За звітній період було направлено відділом ведення Державного реєстру виборців до Недригайлівського РС УДМС 2 запити по 16 виборцях (підтвердження факту скасування та набуття громадянства України) та 2 запити по 3 виборцю до органу реєстрації Вільшанської сільської ради про підтвердження персональних даних виборця.

Отримано та опрацьовано 13 запитів від виборців, які зареєстровані в Донецькій,Луганській обл., АРК та м. Севастополь про підтвердження виборчих адрес, для отримання закордонних паспортів.

В лютому 2018 р. начальник ВВ ДРВ взяв участь в однодневному тренінгу на тему “Взаємодія органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями” в м.Суми, який організували та провели працівники ОДА та  ЦВК 26.02.2018 р.

23.03.2018 р. за участю керівника апарату РДА ВВ ДРВ проведено нараду з суб'єктами подання інформації до ВВ ДРВ з питань  роботи ВВ ДРВ в 2017 р. та дотримання вимог ЗУ “Про Державний реєстр виборців”, було надано методологічну та проактичну допомогу відповідальним особам установ, організацій та с/рад в заповненні відомостей періодичного поновлення персональних даних виборців. 

16.04.2018 р. за участю керівника апарату РДА ВВ ДРВ проведено нараду з суб'єктами подання інформації до ВВ ДРВ з питань  роботи ВВ ДРВ в I кварталі 2018 р. та дотримання вимог ЗУ “Про Державний реєстр виборців”, було надано методологічну та проактичну допомогу відповідальним особам установ, організацій та с/рад в заповненні відомостей періодичного поновлення персональних даних виборців.

17.04.2018 р. звіт начальника ВВ ДРВ на апаратній при голові РДА про роботу ВВ ДРВ в I кварталі 2018 р.

29.05.2018 р. за участю керівника апарату РДА ВВ ДРВ проведено нараду з керівниками суб'єктів подання інформації до ВВ ДРВ з питань  роботи ВВ ДРВ в I кварталі 2018 р. та дотримання вимог ЗУ “Про Державний реєстр виборців”.

 З початку 2018 року в відділі всі документи (накази) начальником відділу підписуються електронним ключом. 

 В даний час проводиться перевірка місцезнаходження звичайних виборчих дільниць та приміщень для роботи ДВК.

Нагадуємо, що уточнення виборців проводиться за зверненням з паспортом до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: смт Недригайлів, вул. Сумська, 4, кабінет 8,  з 9.00 до 17.00 (перерва з 12.00 до 13.00) .

Довідки за телефоном 5-21-52.