Районна газета

СТАНОМ НА 1 ЛЮТОГО В НЕДРИГАЙЛІВСЬКОМУ Р-НІ ЗАРЕЄСТРОВАНО 20722 ВИБОРЦІВ

На цьому наголосив начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Сергій КОРЕНЕВ на апаратній нараді в райдержадміністрації.

Серед них мають виборчу адресу – 20594, нездатних постійно самостійно пересуватися - 2224 чол.

Як зазначив Сергій Олександрович, за 2013 рік відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Недригайлівської районної державної адміністрації було видано 473 накази про внесення змін до персональних даних по 4234 виборцях, в т.ч. включено до Реєстру 237 виборців (це особи, яким виповнилось 18 років та особи, які були відсутні в Реєстрі), 383 накази про внесення змін до персональних даних по 3968 виборцях. Притягом минулого року було направлено 37 запитів до суб’єктів подання по 2410 чол.

Відділом ведення ДРВ постійно проводиться уточнення адресного регістру виборців (внесення нових житлових будинків, уточнення назв вулиць та провулків); також внесено зміни до переліку по 15 звичайним виборчим дільницям.

«Згідно діючого законодавства кожен виборець має право звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації і вияснити про своє включення чи не включення до бази даних Державного реєстру виборців, та одержати інформацію про свої персональні дані, внесені до Реєстру,» - зазначив С.О.Коренев.

Для уточнення персональних даних потрібно звернутись у відділ ведення Держаного реєстру виборців з документом, який засвідчує особу (паспорт).