Районна газета

Новини відділів ведення Державного реєстру виборців Сумської області

Під час нарад розглядалися питання вчасного та якісного надання відомостей періодичного поновлення персональних даних Реєстру. Особлива увага зверталась на виконання постанови Центральної виборчої комісії від 20 грудня 2012 року № 2002 “Про звернення до Міністерства юстиції України щодо перевірки проведення державної реєстрації смерті осіб, інформація про смерть яких надійшла до органів ведення Державного реєстру виборців”.

У лютому - березні 2013 року відділами ведення Державного реєстру виборців Конотопської, Лебединської та Недригайлівської  районних державних адміністрацій за участі керівництва районних державних адміністрацій проведено наради з головами та секретарями сільських, селищних рад. На нарадах розглянуті питання щодо надання місцевими радами до відділів ведення Реєстру подань з відомостями про виборців, щодо яких протягом попереднього місяця встановлено постійну нездатність пересуватися самостійно та про найменування нових, перейменування геонімів, присвоєння та зміну нумерації житловим будинкам. Також присутнім була доведена інформація щодо порядку внесення змін до переліку виборчих дільниць, утворених на постійній основі.

У лютому - березні 2013 року начальники відділів ведення відділами ведення Державного реєстру виборців Лебединської, Путивльської районних державних адміністрацій та Охтирської міської ради звітували про роботу відділів за 2012 рік на розширених нарадах при головах райдержадміністрацій та міському голові.

  27 лютого 2013 року за участю відділу ведення Державного реєстру виборців Краснопільської районної державної адміністрації було проведено навчання для секретарів сільських, селищних рад  з питань організації та проведення позачергових та проміжних місцевих виборів.

11 березня 2013 року відділом адміністрування Державного реєстру виборців апарату Сумської обласної державної адміністрації здійснено перевірку роботи відділу ведення Державного реєстру виборців  Роменської міської ради щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади, визначених пунктом 5 частини 2 статті 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”. Під час перевірки відділу ведення надано відповідну методичну та практичну допомогу.

У березні 2013 року працівники відділів ведення Державного реєстру виборців Кролевецької, Шосткинської  районних державних адміністрацій  та Охтирської міської ради здійснили виїзні прийоми  виборців.

 13 березня 2013 року відділом адміністрування Державного реєстру виборців апарату Сумської обласної державної адміністрації проведено семінар для секретарів сільських, селищних, міських рад щодо співпраці з органами ведення Державного реєстру виборців.

У лютому-березні 2013 року у місцевих ЗМІ Сумщини розміщено низку матеріалів щодо роботи органів ведення Державного реєстру виборців. Зокрема відділами ведення: Конотопської міської ради - у газеті “Конотопський край” від 15.02.2013; Шосткинської районної державної адміністрації - у газеті “Шанс” від 13.03.2012; Сумської районної державної адміністрації - у газеті «Вперед» від 01.03.2013.