Районна газета

РОЗГЛЯНУЛИ СТАН ПІДГОТОВКИ ДО ЛІТНЬОЇ ВІДПОЧИНКОВО-ОЗДОРОВЧОЇ КАМПАНІЇ

23 травня відбулося чергове засідання громадської ради при Недригайлівській районній державній адміністрації, на якому були присутні 6 членів громадської ради.

На порядок денний виносилося 2 питання: «Про стан підготовки до літньої відпочинково-оздоровчої кампанії 2019 року» та «Про вивезення твердих побутових відходів та санітарну очистку територій населених пунктів».

Про стан підготовки до літньої відпочинково-оздоровчої кампанії 2019 року присутніх інформувала заступник начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Недригайлівської районної державної адміністрації Оксана Кучеренко.

Загальний стан справ у галузі оздоровлення дітей за останні роки свідчить про стабільність якісного компоненту надання оздоровчих послуг. Так, у 2015 році послугами з оздоровлення та відпочинку охоплено  65 %, у 2016 році – 75,5 %, у 2017 році – 60,8 %, у 2018 році – 47,6 % дітей шкільного віку. Фінансування оздоровчо-відпочинкових кампаній здійснювалось із обласного, районного бюджету, субвенцій зі сільських та селищних рад та інших джерел, не заборонених законодавством, у 2017 році –   308,3 тис.грн., у 2018 році 47,6 тис.грн. В 2019 році оздоровленням та відпочинком планується охопити 357 дітей Недригайлівського району, що складає лише 72,4 %. На організацію відпочинку в пришкільних таборах планується використати кошти районного бюджету  у сумі 142700  грн. Відповідно до чинного за конодавства за рахунок коштів обласного, районного бюджетів та бюджетів сільських і селищних рад  послуги з оздоровлення та відпочинку надаються відповідно до чинного законодавства дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки (дітям пільгових категорій). Лише спільним зусиллями, консолідуючи усі необхідні ресурси, ми зможемо забезпечити якісне оздоровлення та відпочинок для дітей Недригайлівського району, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки – зазначила доповідач.

Про вивезення твердих побутових відходів та санітарну очистку територій населених пунктів району присутніх поінформував  головний спеціаліст відділу архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення управління розвитку сільських територій Недригайлівської районної державної адміністрації Луценко Віктор Іванович. Як зазначив доповідач, у нашому районі та смт Недригайлів санітарний стан та благоустрій завжди був і залишається одним із пріоритетних напрямів діяльності місцевої влади та її структурних підрозділів.

Присутні члени громадської ради отримали відповіді на всі запитання, які їх турбували. По всіх питаннях порядку денного, які розглядалися членам громадської ради було надано відповідні роз’яснення.