Районна газета

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

21 грудня відбулося засідання громадської ради при Недригайлівській районній державній адміністрації, участь у якому взяли 5 членів громадської ради.

На порядок денний засідання виносилося 4 питання. До обговорення цих актуальних питань сьогодення  активно долучились всі присутні на засіданні члени громадської ради, а також запрошені представники місцевих органів виконавчої влади.

Присутні на засіданні члени громадської ради заслухали інформацію про стан надання  населенню субсидій по сплаті за житлово-комунальні послуги у Недригайлівському районі, про проблеми, які виникають при призначенні субсидії, про зміни в порядку надання субсидій, а також про необхідність сплати обов’язкові частки платежу.

Також присутніх на засіданні було поінформовано про забезпечення соціального захисту осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, членів їх сімей.

В ході засідання було розглянуто та надано пропозиції до плану роботи громадської ради при Недригайлівській  районній державній адміністрації на наступний 2019 рік, запропоновано перелік питань, які будуть розглядатися на засіданнях.

Про стан реалізації антикорупційної політики в Недригайлівській районній державній адміністрації та заходів щодо запобігання та протидії корупції на 2019 рік присутніх інформувала Надія Микитченко, головний спеціаліст (з питань запобігання та протидії корупції) апарату Недригайлівської районної державної адміністрації. Присутні члени громадської ради мали можливість задати запитання та отримати відповіді на питання, які їх турбували щодо антикорупційної політики.

По всіх питаннях, що піднімалися було надано вичерпні пояснення.