Районна газета

ДНІ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ В ПОЛЬЩІ

До відома суб’єктів господарювання !

                                         

Інформуємо, що 16 травня 2019 року у Варшаві відбудеться ювілейний Х Міжнародний форум  «Дні українського бізнесу в Польщі».

Метою започаткованого у 2014 році форуму є налагодження співпраці та сприяння зростанню притоку прямих іноземних інвестицій в українську економіку. Під час цьогорічного форуму  у Варшаві заплановано обговорити зміни в динаміці  розвитку торгово-економічної співпраці України  та Польщі, перспективи реалізації спільних проектів у сфері відновлювальної енергетики та енергозбереження, тенденції розвитку польсько-української співпраці в сфері  будівництва і нерухомості, будівельних матеріалів, агропромислового комплексу та інше.

Організатором заходу виступає Асоціація українського бізнесу в Польщі  та  Юридична група EUCON. Співорганізатори: Конференція  роботодавців Lewiatan і Польська агенція інвестицій та торгівлі. Форум традиційно пройде під патронатом Посольства України в Республіці Польща.

Контактна особа  для звернень  щодо участі в форумі:  Олена Вакулік, тел.+380(44) 238 09 44, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Відділ економічного і агропромислового розвитку
        управління розвитку сільських територій
                                  Недригайлівської районної державної адміністрації