Районна газета

КОМПЛЕКСНИЙ ВИСТАВКОВИЙ ЗАХІД

     РОЗМІЩЕНО 25.03.2019

Інформуємо, що з 2 до 5 квітня 2019 року на території Міжнародного виставкового центру, за адресою: м. Київ, Броварський проспект,15 (ст. метро «Лівобережна», павільйон 3, вхід 3-А) відбудеться комплексний виставковий захід, який поєднує:

ХІ Міжнародну спеціалізовану виставку «Київський технічний ярмарок» (машинобудування, металургія, литво, металообробка, інструмент, технології обробки поверхні,  засоби промислової автоматизації тощо);

ХІ Міжнародну спеціалізовану виставку «PlastExpoUA» ( технології і обладнання для виробництва та переробки пластмас і каучуку);

Міжнародну спеціалізовану виставку « Лак&Фарба ExpoUA»

( лакофарбові покриття та матеріали, сировина, обладнання та технології для їх виробництва, обробка поверхні, тара і упаковка);

ІІІ Міжнародну спеціалізовану виставку «AdditExpo3D» ( технології, обладнання і матеріали для адитивного виробництва і 3D друку).

Головна мета виставкових проектів – демонстрація найкращих досягнень науки, техніки і технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України.

Доповнення виставкової експозиції стане актуальна для представлених галузей ділова програма ( конференції, семінари, презентації), яка спрямована на підвищення конкурентоспроможної продукції та задоволення потреб споживачів.

Про склад учасників виставкових заходів та заплановані заходи ділової програми можна ознайомитися на офіційному веб-сайті організаторів: www.iec-expo.com.ua,  додаткову інформацію можна отримати за тел. (044) 201-11-65, 201-11-56, e-mail:plast@ iec-expo.com.ua.