Районна газета

Про міжнародні програми для бізнесу

    До відома

                                                                                       суб’єктів господарювання !  

        Згідно з листом Сумської обласної державної адміністрації  від 02.10.2017 № 03-01/1147 Недригайлівська районна державна адміністрація повідомляє, щодо можливості участі підприємців малого та середнього бізнесу у міжнародних програмах та проектах.

        Австрійська програма партнерства «Україна-Австрія»: експорт у країні ЄС», включає в себе навчання у Києві з австрійськими партнерами ( 3 модулі, тестування та диплом), з перекладом та матеріалами, сприяння пошуку партнерів, розробка індивідуальної програми візиту в Відень.

        Служба старших експертів (SES, Бонн) – надає експертну допомогу в усьому світі з метою сприяння співпраці та розвитку. З їхньої допомоги підприємства можуть запросити для вирішення певних технологічних або комерційних завдань досвідченого німецького експерта, який буде працювати на підприємстві від трьох тижнів до декілька місяців на добровільній та безплатній основі.

         За більш детальною інформацією просимо звертатись у центр бізнес-освіти Київської Торгово-промислової палати.  Контактна особа:  Леся Засульська , тел.:(044) 235 82 96; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

                     Відділ економічного і агропромислового розвитку

        управління розвитку сільських територій

                                  Недригайлівської районної державної адміністрації