Районна газета

АМЕРИКАНСЬКА ПРОГРАМА БІЗНЕС СТАЖУВАННЯ «РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК»

До уваги суб’єктів господарювання
Недригайлівського району!

 

В рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яка спонсорує Міністерство Торгівлі США, для фахівців з України за напрямом Регіональний економічний розвиток» відкривається нова програма бізнес стажування.

Термін стажування у США: з 22 вересня по 13 жовтня 2018 року.

Анкети на конкурс щодо участі в Програмі стажування приймаються до 29 червня 2018 року.

Для участі в Програмі запрошуються:

  • Асоціації молодих професіоналів малого і середнього бізнесу;
  • Представники навчальних закладів, які готують студентів до роботи на місцевому ринку праці.

Вимоги до кандидатів:

  • Досвід керівної роботи у сфері малого та середнього бізнесу;
  • Посада зі значним рівнем відповідальності;
  • Знання англійської мови необов’язкове.

Стажування фінансується Міністерством торгівлі США: Програма  SABIT покриває учасникам витрати, пов’язані з перельотом з Києва до США і назад; проживання, програму навчання, послуги перекладачів у робочі години; медичне, страхування на випадок непередбачуваної необхідності і невелику стипендію, що компенсує частину витрат на харчування та інші витрати.

Більш детальну інформацію по Програмі, умови участі, зразок анкети на участь, інструкцію із заповнення анкети можна отримати на офіційному сайті Ради голів державних адміністрацій (РГДА), у розділі «РГДА», підрозділ «Документи», пункт 12. Телефони для довідок - +38044 521 52 22, +38063 29 88 267.

УВАГА! З 1 ЛИПНЯ 2015 РОКУ ПИВО ВВАЖАЄТЬСЯ АЛКОГОЛЬНИМ НАПОЄМ

До відома суб’єктів господарювання!

 

Недригайлівська районна державна адміністрація повідомляє, щовідповідно зі змінами, внесеними Законом України від 28.12.2014 року № 71-VIII  до Закону України  «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.1995р. № 481/95-ВР, з 01 липня 2015 року  пиво вважається алкогольним напоєм.

Статтею 22 Закону України «Про рекламу» реклама алкогольних виробів, реклама знаків для товарів і послуг, інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої, забороняється засобами зовнішньої реклами .

Однак, працівниками Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області встановлюються чисельні випадки порушень норм вказаного законодавства, а саме: орендування логотипами алкогольних напоїв (переважно пива) парасольок, крісел чи столів на літніх майданчиках, зовнішнє орендування торгових точок (вітрин або вікон стаціонарних об’єктів торгівлі та малих архітектурних форм), зображеннями  алкогольних напоїв  в тому числі пива, знаків для товарів і послуг, інших об’єктів інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої.

Звертаємось до суб’єктів господарювання району негайно вжити норм визначених чинним законодавством та не порушувати його, а також до органів місцевого самоврядування та пропонуємо:

-  прийняти відповідні рішення, яким заборонити зовнішнє орендування торгових точок (вітрин або вікон стаціонарних об’єктів торгівлі та малих архітектурних форм), зображеннями  алкогольних напоїв  в тому числі пива, знаків для товарів і послуг, інших об’єктів інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої.

                                 

 Відділ економічного і агропромислового розвитку
управління розвитку сільських територій
Недригайлівської районної державної адміністрації

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ВИСТАВЦІ «CHINA INTERNATIONAL IMPORT EXPO 2018»

РОЗМІЩЕНО 16.05.2018

До відома суб’єктів господарювання !

    Недригайлівська  районна державна адміністрація повідомляє, що  у період з 05 до 10 листопада 2018 року у м. Шанхай  (КНР)  відбудеться  виставка Китаю  «China International Import Expo 2018».

До пріоритетних товарів та послуг, які Китай пропонує представити на виставці належить: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання, а також послуги у сфері туризму, новітніх технологій, культури та освіти, проектування та дизайну, аутсорсингу.

Продукція кращих вітчизняних виробників буде представлена на виставці Національним стендом України у вигляді промо-відео ( 3D, AR  технології), в друкованому каталозі та/або фізично.

Пропозиції, разом з описом продукту, його відповідності критеріям  та контактами виробника надсилати на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У разі виникнення питань  просимо звертатись на зазначену електронну адресу або за телефоном: +38 067 828 20 34, Офіс з просування експорту при Мінекономрозвитку, Катерина Співакова.

                                             

                                           Відділ економічного і агропромислового розвитку
управління розвитку сільських територій
Недригайлівської районної державної адміністрації

ПРО ФЕСТИВАЛЬ ЇЖІ ТА КУЛЬТУР ШОВКОВОГО ШЛЯХУ У МІСТІ ЦЗЯЮЙГУАНІ!

До відома суб’єктів господарювання !

Повідомляємо, що 20-24 червня 2018 року  у місті Цзяюйгуані  (Китайська Народна Республіка) відбудеться фестиваль їжі та культур Шовкового шляху.

Фестиваль їжі та культур Шовкового шляху у місті Цзяюйґуані

Місто - Цзяюйґуань, провінція Ґаньсу, відоме найбільшим стратегічним західним перевалом Великої Китайської стіни. Місто також є важливим транспортним і промисловим центром Нового Шовкового шляху.

Дата - 20-24 червня 2018 року

ВІДБУДЕТЬСЯ УКРАЇНСЬКО-КИТАЙСЬКИЙ ФОРУМ ЕКОНОМІЧНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

РОЗМІЩЕНО 04.05.2018

                                                                 До відома субєктів господарювання

 З метою можливого залучення іноземних інвесторів до реалізації місцевих інвестиційних програм  29-30 травня 2018 року в м. Києві  відбудеться ІІ щорічний україно-китайський форум економічного співробітництва. Організаторами форуму виступають ТПП України та Китайська асоціація розвитку підприємництва за кордоном.