Районна газета

ЗАЛУЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ ІНВЕСТИЦІЙ

РОЗМІЩЕНО 12.10.2017

До відома

                                                                                        суб’єктів господарювання !  

      

         Недригайлівська районна державна адміністрація повідомляє, що до Українського торгового представництва в Китаї звернулася китайська компанія ТВЕА Xinijiang SunOasis Co., Ltd., яка зацікавлена у будівництві та фінансуванні в Україні проектів відновлювальної енергетики: сонячних, вітрових та електростанцій, які працюють на біопаливі (СЕС, ВЕС, БіоЕС).

           Компанія ТВЕА готова фінансувати проекти відновлювальної енергетики

( СЕС, ВЕС,БіоЕС) на умовах участі у проекті від 51%+ до повного викупу проекту.

ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

                                                                                                 РОЗМІЩЕНО 10.10.2017

                                                                                                                     До відома суб’єктів
                                                                                                                     підприємницької діяльності
                                                                                                                     Недригайлівського району!

Недригайлівською районною державною адміністрацією розроблено проект Програми розвитку малого  та середнього підприємництва в Недригайлівському районі  на 2017 - 2020 роки. 

Рішенням 22 сесії 7 скликання Недригайлівської районної ради від  06.10.2017 року  затверджено дану Програму, правила надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах, виділено  кошти   з районного бюджету для фінансової підтримки шляхом надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах в сумі 150  тисяч гривень  на поточний рік, а також  заплановано виділення  коштів  на наступні роки згідно програми по 300 тисяч гривень для фінансування вищевказаних заходів.

Шановні підприємці! Запрошуємо Вас  взяти участь  у даній Програмі.

З даних питань звертатися у відділ економічного і агропромислового розвитку управління розвитку сільських територій Недригайлівської районної державної адміністрації  (3 поверх адмінбудинку, тел.5-28-02).

                                                                                                      Відділ економічного і агропромислового  розвитку
                                                                                                      управління розвитку сільських територій
                                                                                                      Недригайлівської районної
                                                                                                      державної адміністрації

Про міжнародні програми для бізнесу

    До відома

                                                                                       суб’єктів господарювання !  

        Згідно з листом Сумської обласної державної адміністрації  від 02.10.2017 № 03-01/1147 Недригайлівська районна державна адміністрація повідомляє, щодо можливості участі підприємців малого та середнього бізнесу у міжнародних програмах та проектах.

        Австрійська програма партнерства «Україна-Австрія»: експорт у країні ЄС», включає в себе навчання у Києві з австрійськими партнерами ( 3 модулі, тестування та диплом), з перекладом та матеріалами, сприяння пошуку партнерів, розробка індивідуальної програми візиту в Відень.

        Служба старших експертів (SES, Бонн) – надає експертну допомогу в усьому світі з метою сприяння співпраці та розвитку. З їхньої допомоги підприємства можуть запросити для вирішення певних технологічних або комерційних завдань досвідченого німецького експерта, який буде працювати на підприємстві від трьох тижнів до декілька місяців на добровільній та безплатній основі.

         За більш детальною інформацією просимо звертатись у центр бізнес-освіти Київської Торгово-промислової палати.  Контактна особа:  Леся Засульська , тел.:(044) 235 82 96; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

                     Відділ економічного і агропромислового розвитку

        управління розвитку сільських територій

                                  Недригайлівської районної державної адміністрації

 

       

Запрошуємо взяти участь в Українсько-Іранському бізнес-форумі

 РОЗМІЩЕНО 07.09.2017

 

До відома

                                                                                       суб’єктів господарювання !  

          Згідно з листом Сумської обласної державної адміністрації  Недригайлівська районна державна адміністрація повідомляє, що Торгово-промислова палата України в рамках візиту в Україну Президента Палати торгівлі, промисловості, надр та сільського господарства Ірану пана Голамхосейна  Шафеї  у супроводі бізнесової делегації, організовує 11 вересня 2017  року в приміщенні ТПП України ( м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зала «Колізей», 4 поверх ), Українсько-Іранський бізнес-форум.

          Програма заходу передбачає пленарну частину, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрямки українсько-іранського економічного співробітництва, а також двосторонні (В2В) зустрічі між компаніями.

           Сфера інтересів іранських партнерів охоплює такі сфери: сільське господарство, транспорт (залізничний, автомобільний, морський), будівництво, машинобудування, фармацевтика, туризм, виставкова діяльність, а також інформаційні технології.

             За додатковою інформацією просимо звертатись до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України  за тел.: (044) 461 98 07 або електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

                    

                     Відділ економічного і агропромислового розвитку

        управління розвитку сільських територій

                                  Недригайлівської районної державної адміністрації