Районна газета

Запрошуємо взяти участь у Форумі-виставці

До відома суб’єктів господарювання !             

                              РОЗМІЩЕНО 18.04.2018

         З метою підтримки розвитку малого та середнього підприємництва, а також впровадження сучасних енергоефективних заходів у сфері житлово-комунального господарства та муніципальних послуг повідомляємо.

        26-27 квітня 2018 року Центр підтримки бізнесу м.Суми у межах програми, яка реалізується Європейським банком реконструкцій та розвитку (ЄБРР) і фінансується в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу (www.eu4business.eu), далі – організатори, за сприяння Сумської обласної державної адміністрації проводить в м. Суми Форум-виставку «Технології енергоефективності та енергозбереження для МСП Сумщини».

ВІДБУДЕТЬСЯ УКРАЇНСЬКО-УЗБЕЦЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ НА ТЕМУ: «УКРАЇНА ТА УЗБЕКИСТАН: ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН З АЗІАТСЬКИМ ТА ЄВРОПЕЙСЬКИМ РИНКАМИ»

До відома суб’єктів господарювання!

Асоціація «Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати  спільно з Посольством Республіки Узбекистан в Україні, Торгово-промисловою палатою Республіки Узбекистан та ТОВ «Група  Стенлі» проводить 6 червня 2018 року українсько-узбецький економічний форум на тему: «Україна та Узбекистан: перспективи розвитку економічних відносин з азіатським та європейським ринками».

Місце проведення форуму – м. Київ, конгресно - виставковий центр «Парковий», Паркова дорога, 16А.

Програмою зазначеного форуму передбачається обговорення питань торгово-економічного співробітництва між Україною та Узбекистаном, застосування інструментів сприяння міжнародній торгівлі, питань транспорту і логістики та інвестицій.

Окрім того, під час зазначеного форуму буде організовано  В2В-переговори українських та узбецьких компаній, виставка товарів обох країн  у наступних галузях: фармацевтичній; сільськогосподарській та переробці сільськогосподарської продукції; текстильній; енергетичній; харчовій та виробництві дитячого харчування; взуттєвій та шкіряній; хімічній і нафтопереробній;  машинобудування та авіабудування.

У форумі візьмуть участь представники Посольства Республіки Узбекистан в Україні, Торгово-промислової палати Узбекистану, Уряду України, Міністерств закордонних справ та економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства зовнішньої торгівлі Республіки Узбекистан, ділові кола Узбекистану.

Контактні особи від ІСС Ukraine:

Гресь Ігор Борисович, Віце –Президент, тел.: +38 (044) 272 64 06,

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

Гавриленко Єлизавета Андріївна, директор Департаменту ЗЕД,

тел.: + 38 (044) 279 70  08, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 Відділ економічного і агропромислового  розвитку
                                              управління розвитку сільських територій
                                              Недригайлівської районної
                                              державної адміністрації

                    

ЗАПРОШУЄМО НА ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ НА ТЕМУ «РОЛЬ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА У РОЗВИТКУ АКТИВНОГО ТА ПІЗНАВАЛЬНОГО ТУРИЗМУ НА СУМЩИНІ»

РОЗМІЩЕНО 16.03.2018

Увага!  

 До відома суб’єктів господарювання !

Інформуємо, що 22 березня 2018 року в м. Суми на базі Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1) Центром підтримки бізнесу м. Суми  організовується проведення круглого столу «Роль малого та середнього підприємництва у розвитку активного та пізнавального туризму на Сумщині», за підтримки Сумської обласної державної адміністрації.

Захід підтримується Європейським Банком Реконструкції та Розвитку в рамках ініціативи «EU4Business» Європейського Союзу.

Значна увага на заході буде сфокусована на практичних аспектах співпраці малого та середнього підприємництва при розробці туристичних маршрутів з активного та пізнавального туризму в Сумській області.

Запрошуємо прийняти участь у даному заході  суб’єктів господарської діяльності, що ведуть або планують впроваджувати туристичну діяльність, що ведуть або планують впроваджувати туристичну діяльність, супутні такій діяльності сфери ( в т.ч. атракції, торгівля, готельний та ресторанний бізнес, прокат автомобілів, спортивна,  розважальна та оздоровча сфери) та розвитку конкурентоспроможних туристичних дестанцій.

Участь у заході безкоштовна, онлайн реєстрація обов’язкова до 19 березня 2018 року за посиланням:https://form.jotformeu.com/ 80573778745371/

Відділ економічного і агропромислового  розвитку
                                              управління розвитку сільських територій
                                              Недригайлівської районної
                                              державної адміністрації

 

Запрошуємо відвідати Міжнародні виставкові заходи

РОЗМІЩЕНО 15.03.2018

До відома суб’єктів господарювання!

За інформацією Асоціації українського бізнесу в Польщі у період 10-11 травня 2018 року у Польщі пройде дводенний VIII Міжнародний форум «День Українського Бізнесу в Польщі».

Перший день форуму відбудеться 10 травня у Варшаві, другий – 11 травня у Гданську. Під час роботи форуму передбачається обговорити широкий спектр актуальних питань економічного співробітництва, зокрема перспективи інвестування польського бізнесу в українську економіку, можливості збільшення товарообігу між країнами, питання інноваційного і регіонального розвитку, будівельної галузі, розвитку відновлювальної енергетики та енергозбереження, нові можливості для розвитку транспорту та інфраструктури, перспективи розвитку внутрішнього водного і морського транспорту, портової інфраструктури, суднобудівної промисловості та багато інших.

Контактна особа:  Олена   Вакулік,  тел. +380 (44) 238 09 44, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Крім цього, інформуємо про проведення у період з 7 по 9 вересня 2018 року у м.Єреван (Республіка Вірменія) вісімнадцятого  універсального торгово-промислового форуму ARMENIA  EXPO 2018. Детальна інформація щодо вказаного заходу розміщена на веб-сайті: www.expo.am; контактні телефони: ( +374  91 ) 84  4224, (+374 10) 23  5775, 22 9813, 229814, 22 9815; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Мета участі у зазначених виставках: пошук нових ділових партнерів та ринків збуту, залучення іноземних інвестицій   в регіон.

 

Відділ економічного і агропромислового  розвитку
                                              управління розвитку сільських територій
                                              Недригайлівської районної
                                              державної адміністрації

ВІДБУДЕТЬСЯ МІЖНАРОДНА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ВИСТАВКА «AGRITEC-2018»

До відома суб’єктів господарювання !

 

           За інформацією Асоціації сприяння розвитку і співпраці  «Ізраїль – Україна та країни СНД», у період з 6 по 13 травня  2018 року відбудеться ювілейна 20-та Міжнародна виставка «Agritec-2018» в м. Тель-Авів ( Держава Ізраїль).

            Тематика виставки присвячена основним питанням  сільського господарства, продовольства та водопостачання. Для делегації з України буде проведений додатковий семінар з найбільш актуальних питань в рамках виставки, організовані відвідування передових господарств і компаній Ізраїлю, запропоновані  ділові та ознайомчі екскурсії.

            Заявки на участь у Міжнародній виставці «Agritec-2018» направляти на ім’я Віце-Президента Асоціації пана Алекса Сильницького не пізніше 30.03.2018 за тел. +972 54 480 7055 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

            З діяльністю Асоціації сприяння розвитку і співпраці «Ізраїль-Україна і країни СНД» можна ознайомитись на сайтах www.israel-ukraine.com та www.israel-cis.com.

                                               Відділ економічного і агропромислового  розвитку
                                              управління розвитку сільських територій
                                              Недригайлівської районної
                                              державної адміністрації