Районна газета

ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА ОТРИМАННЯ ЧАСТКОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ВІДСОТКІВ ЗА КРЕДИТАМИ

Для підприємців!

 

Недригайлівською районною державною адміністрацією оголошується конкурс на отримання часткової компенсації сплачених відсотків  за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

 

Право на отримання компенсації з районного бюджету мають фізичні особи-підприємці та малі підприємства, які отримали кредити у державних банківських установах  та здійснюють діяльність не менше 1 року на території району за винятком території об’єднаних територіальних громад.

Для участі в конкурсі суб’єкту малого підприємництва необхідно в термін до 22 травня  2019 року включно подати в комунальну установу «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м. Суми, вул. Кооперативна, 3, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) документи, передбачені правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах Програми розвитку малого та середнього підприємництва  в Недригайлівському районі на 2017-2020 роки, яка затверджена рішенням 22 сесії Недригайлівської районної ради від 06.10.2017 (зі змінами від 02.03.2018,18.09.2018,09.11.2018),ознайомитися можна на сайті Недригайлівської райдержадміністрації.

Також повідомляємо, що засідання районної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими в державних банківських установах, відбудеться 07 червня  2019 року о 10 годині в залі засідань районної державної адміністрації (ІІІ поверх).

Для отримання додаткової інформації звертатись до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (тел. -0542 659-117) та/або відділу економічного і агропромислового розвитку управління розвитку сільських територій Недригайлівської РДА (тел. 5-28-02).

Відділ економічного і агропромислового розвитку
        управління розвитку сільських територій
Недригайлівської районної державної адміністрації

 

ДНІ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ В ПОЛЬЩІ

До відома суб’єктів господарювання !

                                         

Інформуємо, що 16 травня 2019 року у Варшаві відбудеться ювілейний Х Міжнародний форум  «Дні українського бізнесу в Польщі».

Метою започаткованого у 2014 році форуму є налагодження співпраці та сприяння зростанню притоку прямих іноземних інвестицій в українську економіку. Під час цьогорічного форуму  у Варшаві заплановано обговорити зміни в динаміці  розвитку торгово-економічної співпраці України  та Польщі, перспективи реалізації спільних проектів у сфері відновлювальної енергетики та енергозбереження, тенденції розвитку польсько-української співпраці в сфері  будівництва і нерухомості, будівельних матеріалів, агропромислового комплексу та інше.

Організатором заходу виступає Асоціація українського бізнесу в Польщі  та  Юридична група EUCON. Співорганізатори: Конференція  роботодавців Lewiatan і Польська агенція інвестицій та торгівлі. Форум традиційно пройде під патронатом Посольства України в Республіці Польща.

Контактна особа  для звернень  щодо участі в форумі:  Олена Вакулік, тел.+380(44) 238 09 44, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Відділ економічного і агропромислового розвитку
        управління розвитку сільських територій
                                  Недригайлівської районної державної адміністрації

Запрошуємо взяти участь у міжнародному тренінгу

РОЗМІЩЕНО 11.04.2109

До відома суб’єктів господарювання!

Повідомляємо, що з  13 по 16 травня 2019 року у м. Луцьк  (на базі Луцького підприємства  ПрАТ «Едельвіка»)  відбудеться міжнародний тренінг з підвищення конкурентоздатності українських швейних та текстильних  підприємств.

КОМПЛЕКСНИЙ ВИСТАВКОВИЙ ЗАХІД

     РОЗМІЩЕНО 25.03.2019

Інформуємо, що з 2 до 5 квітня 2019 року на території Міжнародного виставкового центру, за адресою: м. Київ, Броварський проспект,15 (ст. метро «Лівобережна», павільйон 3, вхід 3-А) відбудеться комплексний виставковий захід, який поєднує:

ХІ Міжнародну спеціалізовану виставку «Київський технічний ярмарок» (машинобудування, металургія, литво, металообробка, інструмент, технології обробки поверхні,  засоби промислової автоматизації тощо);

ХІ Міжнародну спеціалізовану виставку «PlastExpoUA» ( технології і обладнання для виробництва та переробки пластмас і каучуку);

Міжнародну спеціалізовану виставку « Лак&Фарба ExpoUA»

( лакофарбові покриття та матеріали, сировина, обладнання та технології для їх виробництва, обробка поверхні, тара і упаковка);

ІІІ Міжнародну спеціалізовану виставку «AdditExpo3D» ( технології, обладнання і матеріали для адитивного виробництва і 3D друку).

ПРОВЕДЕННЯ ОСВІТНЬОЇ ПОДІЇ ЩОДО ВСТУПУ В СИЛУ УГОДИ ПРО ВІЛЬНУ ТОРГІВЛЮ З ІЗРАЇЛЕМ

                       До відома суб’єктів господарювання!

 

Інформуємо, що Європейський банк реконструкції та розвитку, за підтримки державної установи «Офіс з просування експорту України» та Мінекономрозвитку запрошує українські компанії до участі у безкоштовному освітньому практикумі «Угода про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем: торговельно-економічні можливості для українських експортерів». Практикум відбудеться 9 квітня 2019 року у м. Київ  та транслюватиметься онлайн для компаній в регіонах.

Основна мета заходу – ознайомлення українських компаній з торговельними можливостями та переваги, які вони можуть отримати від вступу в силу Угоди про вільну торгівлю між Україною та Державою Ізраїль.

Для участі у події  (особисто або онлайн) необхідно заповнити реєстраційну форму до 4 квітня 2019 року за  посиланням:https://goo.gl/crvAqH.