Районна газета

ПРО УКРАЇНСЬКИЙ ФОНД СТАРТАПІВ

РОЗМІЩЕНО 06.12.2019

Український фонд стартапів (далі – Фонд) започаткований за ініціативою  Кабінету Міністрів України, місією якого є підтримка інноваційних проектів та допомога найталановитішим українським підприємцям створювати успішні глобальні компанії.

Фонд надає фінансування у формі грантів, а не за рахунок участі в капіталі.

Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів.

ПРО ОПИТУВАННЯ ЕКСПОРТЕРІВ

РОЗМІЩЕНО 04.12.2019

У контексті виконання Експортної стратегії України («дорожньої карти» стратегічного розвитку торгівлі) на період 2017-2021 років, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1017-р Мінекеономіки здійснює опитування експортерів щодо подальшої лібералізації валютного законодавства (до 31 січня 2020 року).

Метою опитування є з’ясування думки експортерів щодо наступних кроків з валютної лібералізації для підготовки відповідних рекомендацій.

Про бізнес-форум «Uniform&Innovative 2020: Новації та публічні закупівлі»

РОЗМІЩЕНО 29.11.2019

До відома суб’єктів господарювання !

        Інформуємо, що Українська асоціація підприємств легкої промисловості, яка представляє  інтереси виробників текстилю, одягу, шкіряних товарів та взуття проведе 5 грудня 2019 року Бізнес-форум «Uniform&Innovative 2020: Новації  та публічні закупівлі», який відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Джона Маккейна (І.Кудрі), 29, актова зала  ДВНЗ «Київський коледж легкої промисловості» (лист запрошення та програма форуму додаються).

        Метою форуму є презентація інноваційного потенціалу у сфері виробництва форменого, спеціального, професійного, корпоративного, медичного одягу і взуття, постільної білизни, засобів захисту, технічного текстилю  та орієнтація замовників на вітчизняну продукцію, що не поступається відповідним імпортним аналогам.

Запрошуємо взяти участь у Грецько-Українському бізнес-форумі

РОЗМІЩЕНО 20.11.2019

                                         До відома суб’єктів господарювання !

 

        Інформуємо, що з 26 до 29 листопада 2019 року у м. Афіни відбудеться Грецько-Український бізнес-форум.

В разі необхідності деталізації питань щодо участі у зазначеному заході надаємо контакти відповідальних осіб громадської спілки «Міжнародний центр сприяння підприємництву», яка є співорганізатором проведення бізнес-форуму з української сторони:

ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ!

Недригайлівською районною державною адміністрацією оголошується конкурс на отримання часткової компенсації сплачених відсотків  за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

Право на отримання компенсації з районного бюджету мають фізичні особи-підприємці та малі підприємства, які отримали кредити у державних банківських установах  та здійснюють діяльність не менше 1 року на території району за винятком території об’єднаних територіальних громад.