Районна газета

Запрошуємо до участі у конкурсі «Битва міст»

РОЗМІЩЕНО 09.10.2018

До відома суб’єктів господарювання!

        Інформуємо, що з 25 вересня по 17 жовтня 2018 року Офіс з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України проводить конкурс «Битва міст» з визначення двох українських міст щодо реалізації національних безкоштовних освітніх програм для підприємців та експортерів: «Export Revolution Ukraine» та «Creative Export Ukraine».

Метою зазначених освітніх програм є підвищення конкурентоздатності українського бізнесу на міжнародній арені, сприяння українським виробникам виходу на нові ринки. У рамках цих програм учасники спільно з провідними європейськими тренерами та експертами безкоштовно вивчатимуть теми щодо експортної діяльності та створення бізнес-моделі підприємства.

ЗАПРОШУЄМО ПІДПРИЄМЦІВ ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ

Оголошується конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів обласного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах

Право на отримання компенсації за рахунок коштів обласного бюджету мають суб’єкти малого підприємництва, які отримали компенсації за рахунок місцевого бюджету (районного бюджету чи бюджету об’єднаної територіальної громади) відповідно до місцевих програм розвитку підприємництва.

ПЕРЕЛІК ПІДПРИЄМСТВ ДЛЯ НАЛАГОДЖЕННЯ КОМЕРЦІЙНИХ ЗВ’ЯЗКІВ З ПОТЕНЦІЙНИМИ КИТАЙСЬКИМИ ПАРТНЕРАМИ

 До відома суб’єктів господарювання !

 

Недригайлівська районна державна адміністрація  згідно листа Сумської обласної державної адміністрації від 17.09.2018 № 02.2/938 надає перелік підприємств для налагодження комерційних зв’язків з потенційними китайськими партнерами.

                   

                    Відділ економічного і агропромислового розвитку
        управління розвитку сільських територій
                                
  Недригайлівської районної державної адміністрації

КОНКУРС НА ОТРИМАННЯ ЧАСТКОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ СПЛАЧЕНИХ ВІДСОТКІВ

РОЗМІЩЕНО 07.09.2018

Для підприємців!

 

Недригайлівською районною державною адміністрацією оголошується конкурс на отримання часткової компенсації сплачених відсотків  за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

Право на отримання компенсації з районного бюджету мають фізичні особи-підприємці та малі підприємства, які отримали кредити у державних банківських установах  та здійснюють діяльність не менше 1 року на території району за винятком території об’єднаних територіальних громад.

Для участі в конкурсі суб’єкту малого підприємництва необхідно в термін до 6 жовтня 2018 року подати в комунальну установу «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м. Суми, вул. Кооперативна, 3, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) документи, передбачені правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах Програми розвитку малого та середнього підприємництва  в Недригайлівського району на 2017-2020 роки, яка затверджена рішенням 22 сесії Недригайлівської районної ради від 06.10.2017 (зі змінами від 02.03.2018),ознайомитися можна на сайті Недригайлівської райдержадміністрації.

Також повідомляємо, що засідання районної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими в державних банківських установах, відбудеться 22 жовтня 2018 року о 10 годині в залі засідань районної державної адміністрації (ІІІ поверх).

Для одержання додаткової інформації звертатись до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради тел.(0542) 659-117 та/або відділу економічного і агропромислового розвитку управління розвитку сільських територій Недригайлівської РДА (тел. 5-28-02).

ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ ПІДПРИЄМЦЯ

Шановні підприємці!

Напередодні Вашого професійного свята прийміть найщиріші слова  привітання, адже саме ви без зайвих перебільшень є найбільш активною соціальною верствою населення нашого селища.
  
Підприємці - ініціативні, самостійні та енергійні люди, які на власний страх і ризик знайшли свою справу, забезпечуючи необхідним свої сім’ї, поповнюють бюджети різних рівнів, нерідко створюють робочі місця та  дають змогу працювати іншим.