Районна газета

ВІДБУДЕТЬСЯ МІЖНАРОДНА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ВИСТАВКА «AGRITEC-2018»

До відома суб’єктів господарювання !

 

           За інформацією Асоціації сприяння розвитку і співпраці  «Ізраїль – Україна та країни СНД», у період з 6 по 13 травня  2018 року відбудеться ювілейна 20-та Міжнародна виставка «Agritec-2018» в м. Тель-Авів ( Держава Ізраїль).

            Тематика виставки присвячена основним питанням  сільського господарства, продовольства та водопостачання. Для делегації з України буде проведений додатковий семінар з найбільш актуальних питань в рамках виставки, організовані відвідування передових господарств і компаній Ізраїлю, запропоновані  ділові та ознайомчі екскурсії.

            Заявки на участь у Міжнародній виставці «Agritec-2018» направляти на ім’я Віце-Президента Асоціації пана Алекса Сильницького не пізніше 30.03.2018 за тел. +972 54 480 7055 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

            З діяльністю Асоціації сприяння розвитку і співпраці «Ізраїль-Україна і країни СНД» можна ознайомитись на сайтах www.israel-ukraine.com та www.israel-cis.com.

                                               Відділ економічного і агропромислового  розвитку
                                              управління розвитку сільських територій
                                              Недригайлівської районної
                                              державної адміністрації

ЗАПРОШУЄМО НА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ЯРМАРОК У М.НОВИЙ САД (РЕСПУБЛІКА СЕРБІЯ)

До відома суб’єктів господарювання !

    

       Повідомляємо,  що 15-21 травня 2018 року у м. Новий Сад (Республіка Сербія)  відбудеться 85-й Міжнародний сільськогосподарський ярмарок.

       Найзначніші сегменти ярмарку – виставка сільськогосподарської техніки; національна виставка тваринництва; виставка органічних продуктів та продуктів з географічним зазначенням; міжнародні ділові зустрічі; колективні виставки країн-учасниць; оцінка якості продукції та послуг; бізнесові зібрання, презентації,  майстерні, супровідні програми.

        Одна з особливостей ярмарку – велика кількість офіційних візитів з усього світу, активна ділова та дипломатична діяльність з супроводом економічних делегацій та інформаційне висвітлення з боку понад тисячі акредитованих журналістів.

        Крім індивідуальної участі компаній, для України пропонується колективна виставка, створення національного стенду українських областей за участі компаній, галузевого міністерства та державних інституцій.

        Щодо питань участі у ярмарку необхідно звертатись на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Контактний телефон представника президента  Українсько – сербської ділової палати в Україні: +380973183479.

                     

Відділ економічного і агропромислового розвитку
        управління розвитку сільських територій
                               
                                       Недригайлівської районної державної адміністрації

 

 

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ОТРИМАННЯ ЧАСТКОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ СПЛАЧЕНИХ ВІДСОТКІВ ЗА КРЕДИТАМИ

РОЗМІЩЕНО 31.01.2018

Недригайлівською районною державною адміністрацією оголошується конкурс на отримання часткової компенсації сплачених відсотків  за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

 

Право на отримання компенсації з районного бюджету мають фізичні особи-підприємці та малі підприємства, які отримали кредити у державних банківських установах  та здійснюють діяльність не менше 1 року на території району за винятком території об’єднаних територіальних громад.

Для участі в конкурсі суб’єкту малого підприємництва необхідно в термін до 02 березня 2018 року подати в комунальну установу «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м. Суми, вул. Кооперативна, 3, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) документи, передбачені правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах Програми розвитку малого та середнього підприємництва  в Недригайлівського району на 2017-2020 роки, яка затверджена рішенням 22 сесії Недригайлівської районної ради від 06.10.2017 (ознайомитися можна на сайті Недригайлівської райдержадміністрації).

Також повідомляємо, що засідання районної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими в державних банківських установах, відбудеться 19 березня 2018 року о 10 годині в залі засідань районної державної адміністрації (ІІІ поверх).

Для одержання додаткової інформації звертатись до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (тел. -

 0542 659-117) та/або відділу економічного і агропромислового розвитку управління розвитку сільських територій Недригайлівської РДА ( тел. 5 -28-02).

Запрошуємо на Міжнародну виставку торгівлі послугами в м. Пекін

      РОЗМІЩЕНО: 24.01.2018

До відома суб’єктів господарювання !

Повідомляємо, що за інформацією Посольства України в Китайській Народній Республіці та в Монголії (за сумісництвом), у період з 28.05.2018 по 01.06.2018 в м. Пекін (КНР) відбудеться 5 Міжнародна виставка торгівлі послугами «China Beijing International Fair for Trade in  Services» (CIFTIS).

      Організаторами зазначеного виставкового заходу є Міністерство комерції Китаю та Народний уряд   у м. Пекін за підтримки Світової організації торгівлі (СОТ),Конференції ООН з торгівлі та розвитку (ЮНКТАД) та Організації  економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).

Відбудуться виставкові заходи в Ісламській Республіці Іран!

РОЗМІЩЕНО: 24.01.2018

До відома суб’єктів господарювання !

    Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі  України  від 11.01.2018  №4602-04/1375-06 та листа Сумської обласної державної адміністрації від 17.01.2018 №01-22/579 повідомляємо, що за інформацією Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні у період з 30.012018 по 02.02.2018 в Міжнародному виставковому центрі Вільної зони Анзалі (Ісламська Республіка Іран) відбудуться спеціалізовані виставки продуктів харчування, миючих засобів, косметичної продукції,  машинного обладнання та іншої продукції галузей промисловості, пов’язаних з даними напрямками.