Районна газета

НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ РОЗГЛЯНУЛИ ПІДСУМКИ ВИБОРІВ

3 листопада проведено апаратну нараду при тимчасово виконуючому обов’язки голови Недригайлівської райдержадміністрації з начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації 

Першим питанням порядку денного було: «Про результати чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних голів 25 жовтня 2015 року».

По цьому питанню присутніх поінформував голова районної виборчої комісії Олександр Тихонов.

МИКОЛА КЛОЧКО: «ВИБОРИ НА СУМЩИНІ ПРОЙШЛИ ПРОЗОРО І ДЕМОКРАТИЧНО»

У ході апаратної наради учасники проаналізували хід проведення місцевих виборів 25 жовтня

«Вибори до місцевих рад пройшли чесно, прозоро і демократично. І це підтвердили громадські організації та спостерігачі. Ті незначні порушення, що фіксувалися у ході голосування, не вплинуть суттєво на результати волевиявлення виборців», – констатував голова облдержадміністрації.

ПОПЕРЕДНІ РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ПО НЕДРИГАЙЛІВСЬКОМУ РАЙОНУ ДО РАЙОННОЇ РАДИ

25 жовтня в Україні в Україні проводилися вибори міських, селищних, сільських голів та депутатів місцевих рад

У Недригайлівському районі для проведення голосування було створено 43 виборчі дільниці: 42 звичайних та 1 спеціальна (у ЦРЛ).  За попередніми даним всього у виборах взяло участь 12794 виборці із 20232 (63,2 %).    

До районної ради голоси розподілилися наступним чином:

ПОПЕРЕДНІ РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ СІЛЬСЬКИХ ТА СЕЛИЩНИХ ГОЛІВ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ

На виборах Недригайлівського селищного голови перемогу отримав Остапчук І.В. – 1211 (40,8 %) голосів. За Тимченка М.П. віддано  652 (22,0%) голосів виборців, Максименко С.О. – 455 (15,4 %), Кужель А.І. – 160 (5,4 %), Кущенко О.В. – 155 (5,2 %), Голуб В.М. – 151 (5,1 %),  Шевченко Д.М. – 56 (1,9 %), Антоненко Г.І. – 28 (0,9%), Донцов М.С. – 25  (0,8 %).

По Тернівській селищній раді перемогу отримав Подлєсний В.А. – 969 (56,3 %). За Борисовського І.П. проголосували 587 (34,1 %) виборців, за  Шокоту В.П. – 149 (8,7 %)

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВИЗНАЧЕННЯ СТАТУСУ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ, ЯКІ ЗАЛУЧЕНІ ДЛЯ РОБОТИ У ВИБОРЧИХ КОМІСІЯХ

На численні запити щодо визначення статусу (працююча/непрацююча особа) для пенсіонерів, які будуть залучені до роботи у виборчих комісіях, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів у жовтні 2015 року, управління Пенсійного фонду України у  Недригайлівському районі повідомляє наступне.

Відповідно до Закону України “Про місцеві вибори” від 14.07.2015 № 595 (далі – Закон) до місцевих виборів відносяться проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост.