Районна газета

ЗАПРОШУЄМО ДО ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ З 15.02.2014 ПО 15.03.2014

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996, Порядку планування і моніторингу реалізації органами виконавчої влади Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 р. № 968 проводиться громадське обговорення проекту розпорядження голови Недригайлівської районної державної адміністрації «Про затвердження плану заходів щодо реалізації в Недригайлівському районі у 2014 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні».

Консультування з громадськістю

ОНОВЛЕНО 04.01.2017

 

НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА

 

Проекти рішень сесій Недригайлівської районної ради

СТАН ВЗАЄМОДІЇ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ ТА ГРОМАДСЬКОСТІ

Розміщено 28.10.2013

Питання взаємодії з громадськістю є одним із ключових в Угоді про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, до підписання та імплементації якої готується країна. Зокрема, в тексті Угоди зазначено, що взаємодія держави з громадянським суспільством на основі партнерства необхідна для розвитку України як правової, демократичної і соціальної держави.

На виконання підпункту 5 пункту 2 розділу І Плану заходів щодо реалізації у 2013 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, затвердженого Указом Президента України від 25 червня 2013 року № 342, Національним агентством України з питань державної служби серед міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій проводився аналіз стану забезпечення структурними підрозділами органів виконавчої влади, відповідальними за зв’язки з громадськістю, виконання функцій щодо сприяння розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної та регіональної політики.

ВИКОНУЙ СВОЇ ОБОВ’ЯЗКИ, ПОВАЖАЙ ПРАВОПОРЯДОК І ЗАКОН

Розміщено 7 жовтня 2013 року

З 07 по 12 жовтня 2013 року в Сумській області проводиться Тиждень правових знань на тему: «Виконуй свої обов’язки, поважай правопорядок і закон»

В рамках тижня правових знань надаємо розяснення щодо праці молоді

Отже, неповнолітні в трудових правовідносинах прирівнюються до повнолітніх, а в області охорони праці, робочого часу, відпустки та деяких інших умов користуються додатковими пільгами.

Пам'ятайте! Не допускається прийняття на роботу осіб молодше 16 років. Як виняток, за згодою одного з батьків чи особи, що його заміняє, можуть бути прийняті на роботу особи, які досягли 15 років. Але для підготовки молоді до продуктивної праці допускається прийняття на роботу учнів закладів освіти у вільний від навчання час по досягненню ними 14-річного віку за згодою одного з батьків чи особи, що його заміняє.