Районна газета

ОГОЛОШЕНО ПОЧАТОК ВІДБОРУ ПРОЕКТІВ GLOBAL BEST PRACTICE PROGRAMME

До уваги суб’єктів господарювання

Недригайлівська районна державна адміністрація повідомляє, що організаційний комітет виставки «ЕКСПО – 2020» в Дубаї оголосив про початок відбору проектів, які стануть частиною програми Global Best Practice Programme.

Місія  Global Best Practice Programme – сприяти широкому поширенню інформації про проекти, які досягли відчутних результатів у вирішенні найбільших світових викликів, досягнень цілей сталого розвитку ООН, а також проекти, які можуть бути легко застосовані та реалізовані у різних частинах світу.

Впродовж роботи Всесвітньої виставки «ЕКСПО – 2020», яка відбудеться у Дубаї (ОАЕ) з 20 жовтня 2020 року – 10 квітня 2021 року, програма сприятиме просуванню ідей та ініціатив щодо покращення життя населення країн-учасниць вистекономічної та екологічної ситуації, а також шляхи, якими автори та учасники проектів здійснюють свій внесок у сталий розвиток.

Кінцевий термін для подачі заявок – 30 червня 2019 року.

Зацікавлених  осіб прохання звертатись до управління розвитку сільських територій Недригайлівської районної державної адміністрації (смт Недригайлів, вул. Сумська, 4, каб №33) або за тел. 5 28 02.