Районна газета

ПРО ЗАРАХУВАННЯ НА Е-КУРС «УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ – 8»

РОЗМІЩЕНО 25.10.2018

Повідомляємо, що швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO запрошує представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, депутатів місцевих рад, лідерів громад та активістів громадського сектору до участі у дистанційному (електронному) курсі «Управління проектами місцевого розвитку-8» на онлайн-платформі  «Спільнота практик: сталий розвиток» (для участі необхідно зареєструватися за посиланням http://udl.despro.org.ua/).

Метою навчання на цьому найпопулярнішому серед учасників Спільноти практик е-курсі є набуття знань та оволодіння техніками та методами управління проектами для реалізації стратегій сталого розвитку громад.  Кожен учасник, який успішно завершить курс, визначить мету проекту і заінтересовані сторони; знайде рішення, яке забезпечить очікуваний результат, спланує етапи реалізації проекту; визначить основні види діяльності за проектом, необхідні ресурси, ризики та фактори забезпечення сталості результатів проекту.

Навчання – безкоштовне; кількість осіб для участі від однієї установи чи організації – необмежена. Все, що необхідно  для навчання: мати регулярний доступ до Інтернет та електронну скриньку, готовність навчатися принаймні годину на день, а також  ділитися досвідом реалізації своїх проектів.

Тривалість навчання за програмою е-курсу: 01 листопада – 05 грудня 2018.

У разі подання заявки на участь у вищезазначеному курсі просимо повідомити відділ економічного і агропромислового розвитку управління розвитку сільських територій Недригайлівської районної державної адміністрації (тел. (05455 5 28 02; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).