Районна газета

ЩОДО УЧАСТІ В ПЕРШОМУ ФОРУМІ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ ТА БІЛОРУСІ

До уваги сільських, селищних голів,
суб’єктів  господарювання всіх форм
власності та населення району

 

Недригайлівська районна державна адміністрація інформує наступне.

Під патронатом Президентів України та Білорусі 24-25 жовтня 2018 року у м. Гомель, Республіка Білорусь відбудеться Перший форум регіонів України та Білорусі, а також виставка в рамках зазначеного вище заходу (Форуму).

Делегацію від Сумської області очолює голова Сумської ОДА Микола Клочко.

З метою представлення регіону планується   організація презентаційного стенду економічного, інвестиційного потенціалу Сумської області та колективної експозиції провідних підприємств.

Запрошуємо керівників підприємств району, сільських і селищних голів розглянути можливість участі в даному заході та презентації  відповідних матеріалів.

Умови участі в Форумі додаються.

Бажаючих прийняти участь просимо повідомити управління розвитку сільських територій Недригайлівської РДА особисто (смт. Недригайлів, вул. Сумська, 4, ІІІ поверх адмінбудинку Недригайлівської районної ради) або за тел. 5 28 02 до 30 липня 2018 року.

 

Умови участі у Першому форумі регіонів України та Білорусі

Виставка регіонів України і Білорусі відбудеться 24-25-го жовтня 2018 року в м. Гомель, Республіка Білорусь.

Місцем проведення виставки визначено Палац легкої атлетики з прилеглою територією, що знаходиться за адресою: Республіка Білорусь, місто Гомель, вулиця Ювілейна, 50.

Загальна площа легкоатлетичного комплексу (приміщення та відкрита площа) - 4000 квадратних метрів.

Загальна обладнана площа у приміщенні - 1200 квадратних метрів.

Українській і білоруській експозиціям відведено по 600 квадратних метрів

Українська експозиція розміщуватиметься за регіональним принципом. За рішенням Уряду України планується участь у виставці експозицій усіх регіонів України.

В експозицію кожного українського регіону передбачається включити презентаційний стенд економічного, інвестиційного потенціалу області та колективну експозицію провідних підприємств-експортерів регіону.

Розміщення великогабаритних експонатів здійснюється на прилеглій території,

Керівники підприємств-експонентів матимуть можливість взяти участь в двосторонньому економічному форумі, який відбудеться у місті Гомель за участі Президентів двох країн.

Участь в економічному форумі — безкоштовна. Участь у виставці - на платній основі. Вартість участі складається з організаційного внеску - еквівалент 100 доларів США, та . вартості одного квадратного метру обладнаної виставкової площі — еквівалент 60 доларів США.

Додаткові витрати учасників виставки, які необхідно врахувати, складатимуться з: транспортних витрат, проживання в готелі, витрат на митне оформлення, витрат на відрядження працівників для роботи на виставці.

 

Управління розвитку сільських територій Недригайлівської РДА