Районна газета

ПРО КОНКУРСНИЙ НАБІР ДЛЯ УЧАСТІ У ТРЕНІНГУ

Доводимо до вашого відома, що швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO оголошує конкурсний набір для участі у «Тренінгу для жінок-лідерів місцевого самоврядування DESPRO» (далі – Тренінг), який відбудеться 16-18 липня 2018 року у м.Київ.

До участі у Тренінгу запрошуються:

-представниці органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад України;

-жінки, що відчувають необхідність розвитку лідерських навичок і підвищення кваліфікацій для роботи в сфері місцевого самоврядування.

     Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно:

- заповнити онлайн -  анкету претендента на участь у тренінгу;

- надіслати персональне резюме у вільній формі, до 30 червня 2018 року (включно) на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Учасницям, що будуть відібрані до участі у навчанні, буде повідомлено до 05 липня 2018 року (включно).Витрати, пов’язані із відрядженням (проживання, харчування, трансфер від/до залізничного вокзалу м.Києва до/від готелю), будуть покриватися коштом організаторів. Доїзд до м.Києва оплачується учасниками самостійно.Із запитаннями звертатися за телефоном +38(044)270 55 21 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .