Районна газета

ПРО ПОДАННЯ ЗАЯВОК НА ЗАЛУЧЕННЯ НІМЕЦЬКОЇ ЕКСПЕРТНОЇ ПІДТРИМКИ ЗА ПРОГРАМОЮ SENIOR EXPERTEN SERVICE

РОЗМІЩЕНО 14.02.2018

Повідомляємо, що програма Senior Experten Service оголошує конкурс на прийом заявок з метою залучення німецької експертної підтримки за програмою Senior Experten Service (скорочено – SES; Служба Старших Експертів).

Senior Experten Service – це програма фонду німецької економіки, який за допомогою залучення німецьких експертів сприяє у розвитку економіки, освіти і соціальної сфери у багатьох країнах світу. Програма діє з 1989 року, працює також і в Україні.

Особливість програми полягає в тому, що фахівці-носії багаторічного досвіду, які є старші за віком та перебувають на пенсії, мають змогу інвестувати свій час, навички, вміння, досвід, досвід, контакти у експертну допомогу іншим.

Сфери діяльності, в яких працюють фахівці програми SES, це: різноманітні галузі промисловості, сільського господарства, торгівлі, будівництва, транспорту, зв’язку, інформатики, банківсько- страхового сектора, освіти, охорони здоров’я, туризму, публічного адміністрування та інших сфер діяльності.

Служба Старших експертів об’єднує понад 11 тис. фахівців з різних галузей. За період роботи програми SES у світі було реалізовано понад 40 тис.проектів.

Хто може подавати заявки на участь у програмі SES:

підприємства, установи та організації різних форм власності;

фізичні особи-підприємці;

навчальні заклади (вузи, коледжі, ПТУ, школи та ін..);

органи місцевого самоврядування (заохочуються заявки від ОТГ);

медичні заклади;

заклади культури та мистецтва;

неурядові громадські організації та фонди, тощо.

Що потрібно для того, аби взяти участь у програмі SES:

-          заповнити проектну заявку  на запрошення експерта (в проектній заявці максимально чітко прописати технічне завдання для експерта).

-          надіслати заповнену проектну заявку на ел.пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням в темі листа – «Senior Experten Service».

Беручі участь в програмі SES відібрані учасники зможуть отримати унікальну можливість в залученні практичних порад та консультацій німецьких фахівців висого рівня.

      За додатковою інформацією щодо участі у програмі SES звертатися до Фонду громади Житомира: тел..моб.: +38 (097) 294 37 53, +38 (050) 712 59 70, контактна особа – Жанна Соловйова, тел..роб.: +38 0412 46 10 86; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

     Зацікавлених осіб просимо звертатись до відділу економічного і агропромислового розвитку управління розвитку сільських територій Недригайлівської районної державної адміністрації (тел.. 5 28 02; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).