Районна газета

Заплановано проведення сьомої Щорічної інвестиційної зустрічі «Міжнародне інвестування. Шлях до конкурентоспроможності та розвитку»

  РОЗМІЩЕНО 14.03.2017

   Доводимо до відома, що з 2 по 4 квітня 2017 року у м.Дубай, Об’єднані Арабські Емірати, заплановано проведення сьомої Щорічної інвестиційної зустрічі (www.aimcongress.com/en/). Темою цьогорічного форуму визначено «Міжнародне інвестування. Шлях до конкурентоспроможності та розвитку».

     Цільовою аудиторією заходу є представники урядів, міжнародних організацій (Світовий Банк, Міжнародна фінансова корпорація, Економічна та соціальна комісія ООН щодо країн Азії та Тихоокеанського регіону, Міжамериканський банк розвитку тощо), наукових кіл, торгових палат, ВЕЗ, фінансового сектору, юридичних та фінансових консалтингових компаній, малих та середніх підприємств. На вказаному заході учасники зможуть обговорити шляхи залучення міжнародних інвестицій, які допоможуть покращити рівень знань та навичок, сприятимуть обміну досвідом та розвитку людських ресурсів, а також розвитку інфраструктури, інноваційних систем та підвищенню конкурентоспроможності країни-реципієнта.

     Основними секторами, які будуть представлені на форумі будуть торгівля, промисловість, виробництво, інфраструктура, логістика, ІТ, телекомунікації, охорона здоров’я, фармацевтика, фінанси, туризм, енергетика, видобувна діяльність, агропромисловість та нерухомість.

      Зацікавлених осіб просимо звертатись до 22 березня 2017 року до управління розвитку сільських територій Недригайлівської районної державної адміністрації або за тел.5-28-02.