Районна газета

ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

РОЗМІЩЕНО 07.03.2017

Доводимо до відома, що 22-23 травня 2017 року у м.Сараєво, Боснія і Герцоговина (БіГ) заплановано проведення Восьмої міжнародної  інвестиційної конференції «Сараєво Бізнес-форум 2017» під патронатом Президента (БіГ). Це щорічний захід, що проводиться з 2010 року і поціонується, як один з найважливіших інвестиційних форумів в Південно-Східній Європі.

Конфереція покликана налагодити зв’язки між інституційними, приватними інвесторами усього світу та бізнесменами, власниками проектів з Боснії та Герцоговини, Албанії, Хорватії, Македонії, Чорногорії, Сербії та Словенії. Подія являє собою бізнес-платформу для освоєння інвестиційних можливостей Південно-Східної Європи, з метою сприяння економічного розвитку регіону.

На цьогорічному заході будуть представлені проекти в таких галузях, як: сільське господарство, енергетика, освіта, фінанси, інфраструктура, будівництво, туризм та ін.. Докладніша інформація про захід міститься за посиланням http://saraevobuisnessforum.com/.

Зацікавлених осіб просимо звертатись до 16 березня 2017 року до управління розвитку сільських територій Недригайлівської районної державної адміністрації або за тел.5-28-02.