Районна газета

ЩОДО УЧАСТІ В ПЕРШОМУ ФОРУМІ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ ТА БІЛОРУСІ

До уваги сільських, селищних голів,
суб’єктів  господарювання всіх форм
власності та населення району

 

Недригайлівська районна державна адміністрація інформує наступне.

Під патронатом Президентів України та Білорусі 24-25 жовтня 2018 року у м. Гомель, Республіка Білорусь відбудеться Перший форум регіонів України та Білорусі, а також виставка в рамках зазначеного вище заходу (Форуму).

Делегацію від Сумської області очолює голова Сумської ОДА Микола Клочко.

З метою представлення регіону планується   організація презентаційного стенду економічного, інвестиційного потенціалу Сумської області та колективної експозиції провідних підприємств.

Запрошуємо керівників підприємств району, сільських і селищних голів розглянути можливість участі в даному заході та презентації  відповідних матеріалів.

Умови участі в Форумі додаються.

ПРО КОНКУРСНИЙ НАБІР ДЛЯ УЧАСТІ У ТРЕНІНГУ

Доводимо до вашого відома, що швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO оголошує конкурсний набір для участі у «Тренінгу для жінок-лідерів місцевого самоврядування DESPRO» (далі – Тренінг), який відбудеться 16-18 липня 2018 року у м.Київ.

До участі у Тренінгу запрошуються:

-представниці органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад України;

-жінки, що відчувають необхідність розвитку лідерських навичок і підвищення кваліфікацій для роботи в сфері місцевого самоврядування.

     Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно:

- заповнити онлайн -  анкету претендента на участь у тренінгу;

- надіслати персональне резюме у вільній формі, до 30 червня 2018 року (включно) на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Учасницям, що будуть відібрані до участі у навчанні, буде повідомлено до 05 липня 2018 року (включно).Витрати, пов’язані із відрядженням (проживання, харчування, трансфер від/до залізничного вокзалу м.Києва до/від готелю), будуть покриватися коштом організаторів. Доїзд до м.Києва оплачується учасниками самостійно.Із запитаннями звертатися за телефоном +38(044)270 55 21 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

ПРО ОНОВЛЕНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ТПП УКРАЇНИ

РОЗМІЩЕНО 07.06.2018

     Повідомляємо, що ТПП України оновлено інвестиційний портал (http:/invest.ucci.org.ua/), який покликаний допомогти українським підприємствам у пошуку інвесторів та реалізації інвестиційних проектів, продажу бізнесу, стартапів, земельних ділянок. У свою чергу, для українських та іноземних інвесторів інвестиційний портал є зручним інструментом для пошуку актуальних українських проектів.

     За більш детальною інформацією звертатись до Сумської ТПП, за тел. +38 0542 77 07 67, +38 067 542 91 19, +38 050 407 22 25 або на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ СПІЛЬНИХ ПРОЕКТІВ ПО ВИКОРИСТАННЮ ВІДНОВЛЮВАЛЬНИХ ЕНЕРГІЙ

РОЗМІЩЕНО 19.02.2018

До Торгово-промислової палати України звернулись італійські підприємці, які зацікавлені у реалізації спільних проектів по використанню відновлювальних енергій (перелік підприємств з пропозиціями знаходиться у відділі економічного  і агропромислового розвитку управління розвитку сільських територій Недригайлівської районної державної адміністрації  (вул.Сумська, 4, каб №33).

Зацікавлених у реалізації спільних проектів з італійськими партнерами суб’єктів господарювання просимо відповідні  пропозиції  надсилати на адресу відділу економічного і агропромислового розвитку управління розвитку сільських територій до 22 лютого 2018 року (тел. 5 28 02, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

ПРО ПОДАННЯ ЗАЯВОК НА ЗАЛУЧЕННЯ НІМЕЦЬКОЇ ЕКСПЕРТНОЇ ПІДТРИМКИ ЗА ПРОГРАМОЮ SENIOR EXPERTEN SERVICE

РОЗМІЩЕНО 14.02.2018

Повідомляємо, що програма Senior Experten Service оголошує конкурс на прийом заявок з метою залучення німецької експертної підтримки за програмою Senior Experten Service (скорочено – SES; Служба Старших Експертів).

Senior Experten Service – це програма фонду німецької економіки, який за допомогою залучення німецьких експертів сприяє у розвитку економіки, освіти і соціальної сфери у багатьох країнах світу. Програма діє з 1989 року, працює також і в Україні.

Особливість програми полягає в тому, що фахівці-носії багаторічного досвіду, які є старші за віком та перебувають на пенсії, мають змогу інвестувати свій час, навички, вміння, досвід, досвід, контакти у експертну допомогу іншим.

Сфери діяльності, в яких працюють фахівці програми SES, це: різноманітні галузі промисловості, сільського господарства, торгівлі, будівництва, транспорту, зв’язку, інформатики, банківсько- страхового сектора, освіти, охорони здоров’я, туризму, публічного адміністрування та інших сфер діяльності.

Служба Старших експертів об’єднує понад 11 тис. фахівців з різних галузей. За період роботи програми SES у світі було реалізовано понад 40 тис.проектів.

Хто може подавати заявки на участь у програмі SES:

підприємства, установи та організації різних форм власності;

фізичні особи-підприємці;

навчальні заклади (вузи, коледжі, ПТУ, школи та ін..);

органи місцевого самоврядування (заохочуються заявки від ОТГ);

медичні заклади;

заклади культури та мистецтва;

неурядові громадські організації та фонди, тощо.

Що потрібно для того, аби взяти участь у програмі SES:

-          заповнити проектну заявку  на запрошення експерта (в проектній заявці максимально чітко прописати технічне завдання для експерта).

-          надіслати заповнену проектну заявку на ел.пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням в темі листа – «Senior Experten Service».

Беручі участь в програмі SES відібрані учасники зможуть отримати унікальну можливість в залученні практичних порад та консультацій німецьких фахівців висого рівня.

      За додатковою інформацією щодо участі у програмі SES звертатися до Фонду громади Житомира: тел..моб.: +38 (097) 294 37 53, +38 (050) 712 59 70, контактна особа – Жанна Соловйова, тел..роб.: +38 0412 46 10 86; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

     Зацікавлених осіб просимо звертатись до відділу економічного і агропромислового розвитку управління розвитку сільських територій Недригайлівської районної державної адміністрації (тел.. 5 28 02; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).