Районна газета

До уваги суб’єктів господарювання

Недригайлівська районна державна адміністрація повідомляє, що з метою сприяння залученню інвестицій у вітчизняні «зелені» проекти, на сайті www.uamap.org.ua працює Інтерактивна карта проектів з енергоефективності та відновлювальної енергетики – UA MAP 2.0.

UA MAP 2.0 – це сучасний інформаційний веб-ресурс, що акумулює інформацію про проекти відновлюваної енергетики та енергоефективності і забезпечує комунікацію між ініціаторами таких проектів та інвесторами.

Для  отримання додаткової інформації звертайтесь за телефоном 5 28 02 (управління розвитку сільських територій Недригайлівської районної державної адміністрації) або на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

ОГОЛОШЕНО ПОЧАТОК ВІДБОРУ ПРОЕКТІВ GLOBAL BEST PRACTICE PROGRAMME

До уваги суб’єктів господарювання

Недригайлівська районна державна адміністрація повідомляє, що організаційний комітет виставки «ЕКСПО – 2020» в Дубаї оголосив про початок відбору проектів, які стануть частиною програми Global Best Practice Programme.

Місія  Global Best Practice Programme – сприяти широкому поширенню інформації про проекти, які досягли відчутних результатів у вирішенні найбільших світових викликів, досягнень цілей сталого розвитку ООН, а також проекти, які можуть бути легко застосовані та реалізовані у різних частинах світу.

Впродовж роботи Всесвітньої виставки «ЕКСПО – 2020», яка відбудеться у Дубаї (ОАЕ) з 20 жовтня 2020 року – 10 квітня 2021 року, програма сприятиме просуванню ідей та ініціатив щодо покращення життя населення країн-учасниць вистекономічної та екологічної ситуації, а також шляхи, якими автори та учасники проектів здійснюють свій внесок у сталий розвиток.

Кінцевий термін для подачі заявок – 30 червня 2019 року.

Зацікавлених  осіб прохання звертатись до управління розвитку сільських територій Недригайлівської районної державної адміністрації (смт Недригайлів, вул. Сумська, 4, каб №33) або за тел. 5 28 02.

ЗАПРОШУЄМО НА ХІ МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОРУМ «МЛИН УСПІХУ – 2019»

До уваги суб’єктів господарювання

Недригайлівська районна державна адміністрація повідомляє, що 28-29 червня 2019 р. в м.Могильов проходитиме ХІ Міжнародний інвестиційний форум «Млин успіху – 2019». Програма та детальна інформація про захід розміщена в мережі інтернет за посиланням http://forummogilev.bv/.

Зацікавлених  осіб прохання звертатись до управління розвитку сільських територій (смт Недригайлів, вул. Сумська, 4, каб №33) або за тел. 5 28 02.

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ БІЗНЕС-ФОРУМІ «SUMY INVEST BRIDGE-2019»

РОЗМІЩЕНО 16.05.2019

21 травня у виставковому центрі «Іллінський»  Сумської торгово-промислової палати (м.Суми, вул.Іллінська, 7-а) відбудеться Міжнародний бізнес-форум «Sumy Invest Bridge-2019».

Форум проводиться з 2004 року за підтримки Сумської обласної державної адміністрації з метою створення базису для інтенсивного розвитку міжнародних торговельнро-економічних відносин, пошуку інвесторів та включає низку дискусій з приводу актуальних питань зовнішньої торгівлі, а також організацію В2В перемовин. Щорічно в роботі форуму беруть участь представники підприємств, установ, організацій, органів влади, наукових кіл України та інших країн.

Зацікавлених осіб запрошуємо взяти участь у цьому заході.