Районна газета

КОНКУРС З ВІДБОРУ РОЗВИТКОВИХ ПРОЕКТІВ, ЩО РЕАЛІЗУЮТЬСЯ В РАМКАХ ДОГОВОРІВ СПІВРОБІТНИЦТВА ОТГ

Спільним розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації і голови Сумської обласної ради від 19.01.2018 № 29-ОД/6 «Про обласну комісію з відбору розвиткових проектів, що реалізуються в рамках договорів співробітництва територіальних громад, та призначення конкурсу» призначено проведення конкурсу з відбору розвиткових проектів, що реалізуються в рамках договорів співробітництва територіальних громад, на 10:00 годину 22 лютого 2018 року.

Конкурс відбудеться за адресою: місто Суми, площа Незалежності, 2, 6-й поверх, к. 115.

НА НЕДРИГАЙЛІВЩИНІ ВІТАЛИ ІСТОРИЧНЕ РІШЕННЯ ЄС ПРО БЕЗВІЗ

Прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни. Україна стала повноправним учасником цього процесу, адже в свій час зробила вибір – свідомо обрала курс на утвердження демократичних принципів, інтеграцію до європейських інституцій

Недригайлівщина долучилася до святкових заходів з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи.

НЕДРИГАЙЛІВЩИНА ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ ЄВРОПИ

У ці травневі дні вся Україна відзначає День Європи. В календарі українців це свято з’явилося у 2003 році після підписання відповідного Указу Президентом України, враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію

Недригайлівщина також долучилася до урочистих заходів. У центральному парку Недригалова було проведено урочистий мітинг.