Районна газета

Доступ до публічної інформації

ОНОВЛЕНО 04.01.2021

Суб’єктом відносин у сфері доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Недригайлівська районна державна адміністрація, визначено Відділ з питань документообігу, контролю, правової роботи, запобігання та виявлення корупції і інформаційної діяльності апарату Недригайлівської районної державної адміністрації  

Роб. тел./факс (05455) 5-25-04, 5-24-36,

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

ЗАПИТИ НА ПУБЛІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ:

індивідуальні або колективні запити можуть подаватися на вибір запитувача в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) Недригайлівській районній державній адміністрації:

-          вул. Сумська, 4, смт Недригайлів, 42100;

-          електронна пошта : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

-          телефон/факс (05455) 5-25-04;

-          або безпосередньо у відділ з питань документообігу, контролю, правової роботи, запобігання та виявлення корупції і інформаційної діяльності апарату Недригайлівської районної державної адміністрації,  який знаходиться на ІІ поверсі адміністративної будівлі у кабінеті № 24 (телефон (05455) 5-24-36).

У кабінеті № 24 адміністрації визначене спеціальне місце для роботи запитувачів публічної інформації з документами на паперових та електронних носіях інформації.


 

 


 

ПОДАННЯ ЗАПИТУ НА ПУБЛІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ 

ЗВІТИ


 
МЕХАНІЗМИ ЗДІЙСНЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО КОНТРОЛЮ

Корисна інформація