Районна газета

ДО ВІДОМА ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ РАЙОНУ

РОЗМІЩЕНО 27.11.2018

 

Український державний фонд підтримки фермерських господарств  повідомляє про початок прийому документів від фермерських господарств на отримання субсидії відповідно до Постанови КМУ № 911 від 24.10.2018 року.

Кабінет міністрів розширив коло осіб, які можуть отримати компенсацію при купівлі сертифікованого насіння вітчизняної селекції.

 Про це йдеться в опублікованій 7 листопада постанові КМУ від 24.10.18 р. № 911 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств».

Як зазначається, абзацом першим пункту п'ятого зазначеного документу була передбачена фінансова підтримка за напрямом — часткова компенсація вартості закупленого у суб'єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції.

«Постановою №911 розширено коло осіб, при купівлі у яких сертифікованого та базового насіння можна отримати компенсацію. В зв«язку з чим надається оновлений перелік документів, які необхідно надати у разі отримання дотації, при купівлі насіння у посередників…», — говориться у повідомленні.

Зокрема, це оригінали документів на якість насіння, визначені ДСТУ 4138-2002 «Насіння сільськогосподарських культур»:- атестат на насіння — на базове насіння;

- свідоцтво на насіння — на сертифіковане насіння;

- свідоцтво на гібридне насіння — на насіння першого покоління гібридів.

Також збільшено граничну суму дотацій з 30 тис. грн до 60 тис. грн  на одне господарство, без урахування сум податку на додану вартість.

Крім того, знято обмеження щодо розміру земельної ділянки потенційного акцептора-фермерського господарства та збільшено розмір чистого доходу за останній рік з 15 млн грн до 20 млн грн.