Районна газета

ПРО ПРИЙОМ ЗАМОВЛЕНЬ НА ОТРИМАННЯ СУБВЕНЦІЇ

Повідомляємо, що 26 жовтня 2018 року на офіційних сайтах Сумської обласної державної адміністрації і Сумської обласної ради та головній сторінці веб-сайту Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації офіційного веб-порталу органів виконавчої влади Сумської області оприлюднене оголошення про початок прийому замовлень від органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад, сільських, селищних рад на отримання субвенції за напрямком Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року «Підвищення кваліфікації відповідних менеджерів органів місцевого самоврядування»

З повною інформацією щодо умов та порядку одержання фінансової підтримки можна ознайомитися у додатку 4.7 до Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року, яка розміщена на головній сторінці веб-сайту Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації офіційного веб-порталу органів виконавчої влади Сумської області за посиланням: http://www.apk.sm.gov.ua/index.php/uk/programi-rozvitku.

Замовлення та документи приймаються протягом 30 календарних днів після оприлюднення оголошення за адресою: Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, м. Суми, вул. Першотравнева, буд. 29, каб. 26,

Телефон для довідок: (0542) 77-15-77.