Районна газета

ЗАПРОШУЄМО НА МІЖНАРОДНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ У М. ХАРКІВ

З 29 по 30 вересня 2018 року в м. Харків відбудеться ювілейний X Міжнародний економічний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» та Великий Слобожанський Ярмарок.

За інформацією Харківської обласної державної адміністрації, найбільший форум Східної України став традиційним місцем укладання багатомільйонних зовнішньоекономічних угод, а також договорів про міжнародну технічну та інституційну співпрацю. Він має незмінно високий рівень представництва, щорічно збирає ділові кола з десятків країн світу та користується підвищеною увагою з боку керівництва держави, керівників дипломатичних місій, авторитетних експертів та громадських діячів.

Під час ювілейного форуму будуть обговорені конкретні проекти та перспективні можливості розвитку інвестиційної та торговельної співпраці у машинобудуванні, агросекторі, енергетиці, науково-освітньому комплексі, а також у сфері цифрових технологій та креативних індустрій.

За додатковою інформацією про захід звертатись за тел./факс: (+38057) 705-10-30, 705-10-34, 715-73-71, 715-72-50, 700-55-88 (Колмик Олена Вікторівна), e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .