Районна газета

ТЕРМІН ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОТАЦІЇ НА КОРІВ ПРОДОВЖЕНО ДО 1 ТРАВНЯ

Рішенням Уряду подовжено термін подання документів до 1 травня для отримання 1500 гривень на корову в рік. Пролонгація термінів надасть можливість скористатися державною підтримкою максимальній кількості аграріїв

Відповідні зміни були внесені до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва. Раніше граничний термін подання документів був 1 квітня.

Відтепер, для отримання дотації за корів, аграрії, які є юридичними особами, подають до 1 травня (станом на 1 січня) та до 1 жовтня (станом на 1 липня) до Міністерства аграрної політики та продовольства України такі документи (в електронному вигляді (скановані копії усіх документів)
на e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  та у паперовому вигляді за адресою 01001, м.Київ, вул. Хрещатик, 24):

- заявку (в електронному та паперовому вигляді);

- довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;

- копію звіту про стан тваринництва (форма 24-сг) станом на 1 січня
та 1 липня поточного року;

- довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків і зборів.

Комісія Міністерства аграрної політики та продовольства України
до 15 травня та до 15 жовтня поточного року на підставі поданих документів визначає обсяг дотації за утримання корів за кожним суб’єктом господарювання та приймає рішення про включення їх до реєстру.

Міністерство аграрної політики та продовольства України протягом п’яти робочих днів затверджує розподіл бюджетних коштів між суб’єктами господарювання та не пізніше 5 червня та 5 листопада поточного року спрямовує відповідні суми на їх банківські рахунки. Дотація на корову в рік сплачується двома частинами по 750 гривень.

Детальніше з програмами державної підтримки можна ознайомитися за посиланням: http://www.apk.sm.gov.ua/index.php/uk/derzhavna-pidtrimka-apk/2-uncategorised/1007-pidtrymka-tvarynnytstva.


 

Урядова програма підтримки

утримання корів

(за кожну наявну на 1 січня та  на 1 липня корову

в розмірі 750 гривень за одну голову)

 

Дотація буде надаватися юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, що провадять діяльність у галузі тваринництва та утримують ідентифікованих і зареєстрованих корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності.

Крок 1. Підготувати для подання мінімальну кількість документів:

  • довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
  • копію звіту про стан тваринництва (форма 24-сг) станом на
    1 січня поточного року та відповідно на 1 липня поточного року;
  • довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів.

Крок 2. Подати до 1 квітня та до 1 жовтня  до Мінагрополітики заявку та документи.

Мінагрополітики звертається до Адміністратора Єдиного державного реєстру тварин для підтвердження кількості ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку поголів’я корів станом на 1 січня та на 1 липня поточного року.

Крок 3. Отримати бюджетні кошти на рахунок відкритий у банку.

 * Дотація за утримання корів надається на безповоротній основі двічі на рік

Звертаємо увагу: у разі зменшення поголів’я корів на 1 липня поточного року та на 1 січня наступного року порівняно з поголів’ям, на яке було отримано дотацію за утримання корів, бюджетні кошти повертаються до державного бюджету в повному обсязі.

Для одержання державної підтримки до Мінагрополітики подаються Заявки за такими напрямами:

-         дотація за утримання корів;

-         часткове відшкодування вартості племінних тварин, сперми та ембріонів;

-         часткове відшкодування вартості об’єктів.

В електронному вигляді (скановані копії усіх документів) на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та у  паперовому вигляді за адресою 01001, м.Київ, вул. Хрещатик, 24.

Звертаємо увагу!

Документи, надіслані на інші електронні адреси не будуть зареєстровані в системі електронного документообігу міністерства.

 

ЗАЯВКА

для отримання дотації за утримання корів