Районна газета

ГРИГОРІЙ ТАРАНЧЕНКО: «ВИДИ НА УРОЖАЙ 2015 РОКУ ПОВИННІ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПРОДОВОЛЬЧУ БЕЗПЕКУ НАШОГО РАЙОНУ»

3 липня 2015 року в Недригайлівському районі проведено районний огляд культури землеробства та стану посівів сільськогосподарських культур урожаю 2015 року по всіх категоріях господарств

У заході взяли участь голова Недригайлівської районної державної адміністрації Тимченко М.П., перший заступник голови Недригайлівської районної державної адміністрації Сіренко Т.О., начальник управління агропромислового розвитку Недригайлівської районної державної адміністрації Таранченко Г.В., керівники та спеціалісти сільськогосподарських товариств, які проводять виробничу діяльність на території Недригайлівського району та спеціалісти районних служб.

Оглянуто стан посівів сільськогосподарських культур урожаю 2015 року: кукурудзи на зерно, ячменю, озимої пшениці, сої та овочів, гречки, соняшнику на землях, що орендуються агрокомпаніями та фермерськими господарствами на території сільських рад Недригайлівського району.

Представники агроформувань на полях своїх господарств ознайомили учасників заходу із технологіями вирощування сільськогосподарських культур.

Загальний вид на урожай 2015 року, за біологічним станом, повинен повністю забезпечити виконання прогнозованих показників по виробництву сільськогосподарської продукції та продовольчу безпеку району.

За підсумками заходу були обговорені проблемні питання. Товаровиробникам району були надані рекомендації щодо подальшого догляду за посівами сільськогосподарських культур та необхідності оптимізації структури посівних площ.