Районна газета

ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА ПОЇЗДКА ДО ТЕРНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

28 лютого відповідно до плану роботи відбулася робоча поїздка тимчасово виконуючого обов’язки голови Недригайлівської районної державної адміністрації  Олексія Васильченка до Тернівської селищної ради

Спочатку  очільник району провів особистий прийом громадян у приміщенні селищної ради.  Мешканці селища звернулися, з метою допомоги у вирішення їхніх питань, щодо погашення заборгованості орендної плати за 2017 рік СТОВ «Дружба Нова», згідно до договору оренди землі, а також проблем кадрового забезпечення закладу первинної медичної допомоги.

Всі порушені питання занесені до протоколу, будуть  ретельно вивчені та направлені до виконавців, з метою їх позитивних вирішень.

Далі Олексій Васильченко відвідав всі заклади медицини, освіти та культури, які знаходяться на території Тернівської селищної ради.

У амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт Терни та Тернівській дитячій школі мистецтв тривають внутрішні ремонті роботи, які розпочались у 2017 році і будуть повністю закінчені в поточному році.

Потребує капітального ремонту Тернівський будинок культури,  а також підлягає реконструкції будівлі Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, по утепленню фасадів , горищ, заміні вікон та дверей.

Слід відмітити, що Тернівський дошкільний навчальний заклад ясла-садок"Теремок" Тернівської селищної ради відповідає правилам та нормам  влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу. Але є і  проблемні питання, які потребують вирішення, це заміна воріт та ремонт асфальтного покриття на території закладу.