Районна газета

Головний спеціаліст (з питань запобігання та протидії корупції)

ОНОВЛЕНО 19.02.2018

Головний спеціаліст (з питань запобігання та протидії корупції)

Микитченко Надія Миколаївна.

Адреса: вул. Сумська, 4, смт Недригайлів, Сумської обл. 42100.

 

Графік роботи:

понеділок – четвер: 08:00  – 17:15, п’ятниця: 08:00  –  16:00,

перерва: 12:00  – 13:00, вихідний: субота, неділя.

Тел. роб. (05455) 5-25-04,  E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 

 

 

 

НА СУМЩИНІ ЗАТРИМАЛИ ГОЛОВУ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПІД ЧАС ОТРИМАННЯ ХАБАРА 20 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Працівники Управління захисту економіки в Сумській області встановили, що сільський голова однієї із сільрад Сумщини за прийняття певних рішень вимагав неправомірну вигоду

Так, правоохоронці задокументували, що за 20 тисяч гривень посадовець обіцяв підприємцю укласти з ним договір підряду, а також видати дозвільні документи на видалення зелених насаджень на території сільської ради.

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНСТВО З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ ПРОПОНУЄ ДІЄВИЙ МЕХАНІЗМ ЗАХИСТУ ВИКРИВАЧІВ КОРУПЦІЇ

Національне агентство з питань запобігання корупції розробило та схвалило на своєму засіданні проект Закону України «Про захист викривачів корупції». Метою законопроекту є створення системи правових заходів для забезпечення захисту будь-яких осіб, які добросовісно й на обґрунтованих підставах повідомляють про факти корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень, а також членів їх сімей

Проектом закону пропонується конкретне визначення понять «викривач», «повідомлення про корупцію», встановлюється коло осіб, які прирівнюються до викривачів, конкретизуються повноваження Національного агентства та напрями державної політики у сфері захисту викривачів.

У МЕРЕЖІ З’ЯВИВСЯ ФЕЙКОВИЙ САЙТ НАЦІОНАЛЬНОГО АГЕНТСТВА З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

ПОПЕРЕДЖЕННЯ. На офіційному сайті НАЗК порадили не користуватися фейковим ресурсом. В агентстві закликали звернути увагу на помилки, які містяться на зазначеній сторінці, що вказують на фейковість сайту. Так, справжній сайт називається https://portal.nazk.gov.ua, а фейковий – portal.nazk.org.ua.

НЕБЕЗПЕКА. Декларації подають чиновники і держслужбовці, в тому числі деякі вчителі, лікарі, а також члени громадських рад при державних органах та антикорупціонери. Вся інформація, передана через е-декларації, може так чи інакше бути використана шахраями на шкоду для декларанта. Особливо небезпечним є витік персональних даних, що вводяться на етапі реєстрації. Щоб заповнити декларацію, декларанти повинні ввести ПІБ, ІПН, а також завантажити свій ЕЦП і пароль від нього.

Нормативно-правова база