Районна газета

Головний спеціаліст (з питань запобігання та протидії корупції)

ОНОВЛЕНО 19.02.2018

Головний спеціаліст (з питань запобігання та протидії корупції)

Микитченко Надія Миколаївна.

Адреса: вул. Сумська, 4, смт Недригайлів, Сумської обл. 42100.

 

Графік роботи:

понеділок – четвер: 08:00  – 17:15, п’ятниця: 08:00  –  16:00,

перерва: 12:00  – 13:00, вихідний: субота, неділя.

Тел. роб. (05455) 5-25-04,  E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 

 

 

 

У МЕРЕЖІ З’ЯВИВСЯ ФЕЙКОВИЙ САЙТ НАЦІОНАЛЬНОГО АГЕНТСТВА З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

ПОПЕРЕДЖЕННЯ. На офіційному сайті НАЗК порадили не користуватися фейковим ресурсом. В агентстві закликали звернути увагу на помилки, які містяться на зазначеній сторінці, що вказують на фейковість сайту. Так, справжній сайт називається https://portal.nazk.gov.ua, а фейковий – portal.nazk.org.ua.

НЕБЕЗПЕКА. Декларації подають чиновники і держслужбовці, в тому числі деякі вчителі, лікарі, а також члени громадських рад при державних органах та антикорупціонери. Вся інформація, передана через е-декларації, може так чи інакше бути використана шахраями на шкоду для декларанта. Особливо небезпечним є витік персональних даних, що вводяться на етапі реєстрації. Щоб заповнити декларацію, декларанти повинні ввести ПІБ, ІПН, а також завантажити свій ЕЦП і пароль від нього.

Нормативно-правова база

 

ПРОЙШЛА ПЕРЕВІРИКА ФАКТІВ ПОДАННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ ОСІБ, УПОВНОВАЖЕНИХ НА ВИКОНАННЯ ФУНКЦІЙ ДЕРЖАВИ АБО МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

«Дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» захистить державного службовця від притягнення до адміністративної відповідальності», - про це зазначила під час свого виступу на  апаратній нараді при голові Недригайлівської райдержадмінстрації головний спеціаліст (з питань запобігання та протидії корупції) апарату Недригайлівської райдержадміністрації Надія МИКИТЧЕНКО

Відповідно до статті 49 Закону України «Про запобігання корупції» державні органи, органи місцевого самоврядування в яких працюють (працювали) такі особи, зобов’язані перевіряти факти подання декларацій  та повідомляти Національне агентство з питань запобігання корупції  про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій у визначеному Законом порядку.

НА СУМЩИНІ ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ, СПРЯМОВАНИЙ НА ПРОТИДІЮ КОРУПЦІЇ

Меморандум між Сумською ОДА та Проектом USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія!» покликаний якісно покращити систему запобігання корупції, підвищити комунікаційну спроможність адміністрації та, використовуючи передові практики у сфері запобігання корупції, побудувати основу для подальшого зменшення можливостей корупційних діянь в органах державної влади на території області

«Наше завдання ‑ побудувати ефективну систему запобігання корупції, що діятиме в майбутньому, незалежно від персонального складу керівництва облдержадміністрації, – зазначив очільник області Микола КЛОЧКО. – Для цього в рамках Меморандуму ми плануємо розробити і впровадити антикорупційну програму, яка покаже всі реальні недоліки у державному управлінні з точки зору можливих корупційних ризиків, і визначить шляхи їх вирішення».