Районна газета

Головний спеціаліст відділу з питань документообігу, контролю, правової роботи, запобігання та виявлення корупції і інформаційної діяльності апарату

ОНОВЛЕНО 25.11.2020

Головний спеціаліст відділу з питань документообігу, контролю, правової роботи, запобігання та виявлення корупції і інформаційної діяльності апарату

Недригайлівської районної державної адміністрації    

Адреса: вул. Сумська, 4, 2 поверх,  смт Недригайлів, Сумської обл. 42100.

Графік роботи:

понеділок – четвер: 08:00  – 17:15, п’ятниця: 08:00  –  16:00,

перерва: 12:00  – 13:00, вихідний: субота, неділя.

Тел. роб. (05455) 5-25-07,  E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 

 

 

 Розпорядження голови Недригайлівської районної державної адміністрації  від 10.11.2019 № 221-ОД "Про правила етичної поведінки"

 

ПАМ'ЯТКА ПРАЦІВНИКАМ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЩОДО ПРАВОВОГО СТАТУСУ ВИКРИВАЧА

 

 

 

Стосовно віддаленого (дистанційного) режиму проходження державної служби НАДС інформує

НАДС розроблено зміни до Типових правил внутрішнього службового розпорядку, затверджених наказом НАДС від 03 березня 2016 року № 50, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25 березня 2016 року за № 457/28587.

Згадані зміни, зокрема передбачають:

1) спрощення організації обліку робочого часу державних службовців у державних органах (скасування журналів обліку робочого часу);

УВАГА! ЗМІНИ У ДЕКЛАРУВАННІ!

З  січня 2020 року розпочнеться новий етап подання декларації державними службовцями згідно закону «Про запобігання корупції». Крім звичних відомостей, в декларації з'явилась нова вимога - вказувати унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (ЄДДР), який створюється під час оформлення біометричних документів

Для отримання унікального номеру запису в реєстрі  (УНЗР)  громадянам необхідно звернутись до Міграційної служби для оформлення біометричних документів – паспорту громадянина України в вигляді ID картки, або закордонного паспорту.  

НАЗК скасувало вимогу щодо порушення кримінального провадження за ознаками корупційних правопорушень

Відсутність попередньо встановлених фактів порушення антикорупційного законодавства з боку Національного агентства більше не є перешкодою у порушенні кримінального провадження за ознаками кримінальних корупційних правопорушень. Рішення № 2729 «Про скасування рішення Національного агентства від 8 грудня 2017 року № 1375» (27.08.2019) розміщено на сайті НАЗК.

Відповідною нормою також доповнено проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за набуття таких активів» (реєстраційний номер 1031), ухвалений Верховною Радою України у другому читанні та в цілому 31 жовтня 2019 року.

ВИЗНАЧЕНО КОЛО ОСІБ, СТОСОВНО ЯКИХ НАЗК МАЄ ПРАВО СКЛАДАТИ ПРОТОКОЛИ ПРО АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ, ПОВ’ЯЗАНІ З КОРУПЦІЄЮ

Національне агентство з питань запобігання корупції звертає увагу фізичних та юридичних осіб на розмежування повноважень зі складання протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, між уповноваженими посадовими особами Національного агентства та уповноваженими посадовими особами Національної поліції України.

18 жовтня Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» внесено зміни в тому числі до Кодексу України про адміністративні правопорушення, зокрема, в частині визначення осіб, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

Більше статей...

  1. ЩОДО ПРИТЯГНЕННЯ ДЕРЖАВНОГО СЛУЖБОВЦЯ ДО АДМІНІСТРАТИВНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ВЧИНЕННЯ КОРУПЦІЙНОГО ПРАВОПОРУШЕННЯ, АБО ПРАВОПОРУШЕННЯ ПОВ’ЯЗАНОГО З КОРУПЦІЄЮ
  2. ЗАКОН «ЗДАЙ КОРУПЦІОНЕРА — ОТРИМАЙ %» — ПІДПИСАНО
  3. ДОДАТКОВІ ЗАХОДИ ФІНАНСОВОГО КОНТРОЛЮ ВИЗНАЧЕНІ ЗАКОНОМ УКРАЇНИ «ПРО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ»
  4. Нормативно-правова база
  5. НАЙПОШИРЕНІШІ ПОМИЛКИ, ЯКІ ДОПУСКАЮТЬ СУБ’ЄКТИ ДЕКЛАРУВАННЯ ПРИ ЗАПОВНЕННІ ДЕКЛАРАЦІЙ
  6. ОНЛАЙН-КУРС «КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ: ТРЕБА ЗНАТИ! ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ»
  7. ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ ПРИ РОБОТІ З ЄДИНИМ ДЕРЖАВНИМ РЕЄСТРОМ ДЕКЛАРАЦІЙ ОСІБ, УПОВНОВАЖЕНИХ НА ВИКОНАННЯ ФУНКЦІЙ ДЕРЖАВИ АБО МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ (ЄДРДО)
  8. РОЗПОЧАВСЯ ОНЛАЙН-КУРС ІЗ ЗАПОВНЕННЯ ДЕКЛАРАЦІЙ - «ДЕКЛАРУЙ ДОБРОЧЕСНО!»
  9. НАЗК СТВОРИЛО І ЗАПУСТИЛО РОБОТУ РЕЄСТРУ КОРУПЦІОНЕРІВ
  10. РОЗПОЧАВСЯ ЧЕРГОВИЙ ЕТАП ПОДАННЯ ЩОРІЧНИХ ЕЛЕКТРОННИХ ДЕКЛАРАЦІЙ