Районна газета

Головний спеціаліст (з питань запобігання та протидії корупції)

ОНОВЛЕНО 14.01.2019

Головний спеціаліст (з питань запобігання та протидії корупції)

Микитченко Надія Миколаївна.

Адреса: вул. Сумська, 4, 2 поверх, каб.17, смт Недригайлів, Сумської обл. 42100.

 

Графік роботи:

понеділок – четвер: 08:00  – 17:15, п’ятниця: 08:00  –  16:00,

перерва: 12:00  – 13:00, вихідний: субота, неділя.

Тел. роб. (05455) 5-25-07,  E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 

 

 

 

НАЗК ЗАКЛИКАЄ УТРИМУВАТИСЯ ВІД РОЗГОЛОШЕННЯ ВЛАСНИХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

На офіційній сторінці НАЗК у Facebook почастішали випадки публікацій суб’єктами декларування у відкритих коментарях власних персональних даних. Тому НАЗК закликає утримуватися від розголошення власних персональних даних у соціальних мережах.

У разі виникнення проблем технічного характеру Ви можете звернутись до служби технічної підтримки за тел.: +38 (044) 200-06-94 або за адресою електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , при цьому:

-         направляйте електронний лист з Вашої персональної електронної поштової скриньки, яка зазначена при реєстрації;

-         у темі листа зазначайте суть Вашого питання;

-         у листі необхідно зазначити Ваші П.І.Б., реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН) та викласти суть питання, за необхідності до листа додати скріншоти (зображення екрана) з Вашою помилкою.

НА САЙТІ НАЗК ДОСТУПНА ОНОВЛЕНА ІНФОРМАЦІЯ, ЯКА ДОПОМОЖЕ ВАМ У ЗАПОВНЕННІ ТА ПОДАННІ ДЕКЛАРАЦІЇ

 01.01.2019 розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2018 рік.
         Важливо пам’ятати, що безпосередньому поданню Вами декларації може передувати виникнення у Вас питань у зв’язку із завершенням терміну дії КЕП (кваліфікований електронний підпис) або його втратою, зміною електронної пошти, а також питань щодо вимог до відображення тої чи іншої інформації у декларації, вирішення яких потребуватиме додаткового часу. Тому просимо Вас перевірити, що Ви без перешкод можете зайти до Реєстру та маєте всю необхідну інформацію для заповнення декларації. 

На сайті Національного агентства доступна оновлена інформація, яка допоможе вам у заповненні та поданні декларації. Матеріали розміщенні за посиланнями:

https://nazk.gov.ua/rozyasnennya

https://nazk.gov.ua/rekomendaciyi-do-chergovogo-etapu-elektronnogo-deklaruvannya

https://nazk.gov.ua/rekomendaciyi-pry-roboti-z-yedynym-derzhavnym-reyestrom-deklaraciy

https://nazk.gov.ua/poshyrenni-zapytannya-pry-roboti-z-yedrdo

ПІДГОТОВКА ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ

Шановні суб’єкти декларування! Нагадуємо, що 01.01.2019 розпочнеться черговий етап електронного декларування в Україні

Звертаємо Вашу увагу також на те, що 07.11.2018 набрав чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втратив чинність. Будь ласка, враховуйте це при отриманні послуг електронного цифрового підпису.

Нормативно-правова база