Районна газета

Державні закупівлі

 

НАСТАНОВИ ЩОДО ЕТИЧНОЇ ПОВЕДІНКИ ЗАМОВНИКІВ ПІД ЧАС ЗДІЙСНЕННЯ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

РОЗМІЩЕНО 05.04.2019

І. Загальні положення

1. Настанови щодо етичної поведінки замовників під час здійснення публічних закупівель  (далі – Настанови) розроблені з метою надання методично-консультативної  допомоги щодо забезпечення системного підходу до формування, підтримки та розвитку етичної поведінки  замовників під час підготовки та здійснення публічних закупівель в Україні.

2. Під етичною поведінкою в Настановах розуміється сукупність вчинків та дій суб’єктів сфери публічних закупівель, які відповідають тим нормам моралі, свідомості чи порядку, що характерні для сучасного суспільства розвинутих демократичних країн.

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ У СФЕРІ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

РОЗМІЩЕНО 20.02.2017

УВАГА!

ЗАПРОШУЄМО голову, секретаря та членів тендерного комітету Вашої організації а також учасників процедур закупівель пройти навчання (підвищення кваліфікації) у сфері здійснення публічних закупівель за ПРОГРАМАМИ (лист № 3304-05/2808-07 від 31.01.2017 МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ) з отриманням СЕРТИФІКАТУ встановленого зразка та направити підпорядкованим організаціям!

Курс навчання та підвищення кваліфікації враховує актуальні зміни в законодавстві щодо публічних закупівель: Закон України «Про публічні закупівлі», Закон України «Про відкритість використання публічних коштів», Закон України «Про доступ до публічної інформації».

Навчання проходить за участю електронного майданчика!

УКРАЇНСЬКІ КОМПАНІЇ ОТРИМАЛИ ПРАВО БРАТИ УЧАСТЬ У ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЛЯХ КРАЇН-УЧАСНИЦЬ УГОДИ GPA

РОЗМІЩЕНО 23.05.2016

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України повідомляє (www.me.gov.ua) про офіційне приєднання України до Угоди Світової організації торгівлі про державні закупівлі (Agreement on Government Procurement, GPA).

3 18 травня 2016 року українські компанії отримали право брати участь у державних закупівлях 45 країн-учасниць угоди GPA, серед яких: країни ЄС, Японія, США, Корея, Тайвань, Сінгапур, Гонконг і Канада. Загальний об’єм ринку держзакупівель СОТ оцінюється в 1,7 трильйона доларів щорічно, що більш ніж у 30 разів перевищує об’єм українського експорту у 2014 році.