Районна газета

Головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи Недригайлівської райдержадміністрації

 

Головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та  мобілізаційної роботи Недригайлівської райдержадміністрації:

Колоусов Петро Павлович.

Графік роботи: понеділок – четвер: 08:00  – 17:15, п’ятниця: 08:00  –  16:00,

перерва: 12:00  – 13:00,вихідний: субота, неділя.

Адреса: вул. Леніна, 4, к.24, 2 поверх, смт Недригайлів, Сумської обл., 42100

Тел. (05455) 5-24-36.E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Основні завдання та обов’язки за посадою:

1. Вирішує питання координації діяльності органів прокуратури, внутрішніх справ, юстиції, Державної податкової інспекції, інших контролюючих органів, установ та організацій, що належать до системи центральних органів виконавчої влади, щодо протидії злочинності, забезпеченню законності і правопорядку, додержанню прав і свобод  громадян на території району .

2. Співпрацює з засобами масової інформації з метою інформування громадськості, державних органів, об'єднань громадян про заходи, які вживаються Президентом України, Кабінетом Міністрів України, Сумською обласною та Недригайлівською районною державними адміністраціями щодо підвищення ефективності боротьби з організованою злочинністю і корупцією, поліпшення діяльності право­охоронних та інших органів виконавчої влади у зміцненні законності і правопорядку.

3. Розробляє районні програми зміцнення законності і правопорядку, комплексні заходи, плани і програми скоординованих дійта здійснює контроль за їх виконанням.

4. Разом з військовим комісаріатом забезпечує виконання вимог законодавства про військовий обов'язок посадовими особами і громадянами, підприємствами, установами та організаціями.

5. Сприяє підготовці молоді до військової служби, проведенню чергових призовів громадян на строкову військову службу, службовій діяльності військових комісаріатів у мирний час та у разі оголошення мобілізації.