Районна газета

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОНАННЯ РАЙОННОЇ КОМПЛЕКСНОЇ ПРОГРАМИ «ПРАВОПОРЯДОК НА 2016 - 2020 РОКИ» У 2017 РОЦІ

Недригайлівською районною державною адміністрацією спільно із зацікавленими структурними підрозділами районної державної адміністрації та територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади  розроблена Районна комплексна програма «Правопорядок на  2016 - 2020 роки» та основні напрямки діяльності та заходи щодо її реалізації,  яка 1 липня 2016 року розглянута та затверджена  сесію Недригайлівської районної  ради.

Виконання заходів програми 20.02.2017 розглянуто на колегії Недригайлівської районної державної адміністрації, по результатам якої головою Недригайлівської районної державної адміністрації видано розпорядження № 213-ОД «Про хід виконання районної комплексної програми «Правопорядок на 2016-2017 роки».

Про роботу спостережної комісії в 2017 році

Протягом 2017 року спостережна  комісія при Недригайлівській районній державній адміністрації працювала згідно затверджених  піврічних планів роботи. Проведено 12 засідань, на яких розглянуто роботу Недригайлівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з питань забезпечення соціальною роботою дітей та молоді засуджених до покарань без позбавлення волі та звільнених з місць позбавлення волі, про роботу Недригайлівського відділення поліції з особами умовно-достроково звільненим від відбування покарання, про роботу управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації про допомогу у соціальній адаптації особам звільненим з місць позбавлення волі,  про роботу виконкому Тернівської селищної ради з особами умовно-достроково звільненими від відбування покарання.

Члени спостережної комісії ознайомлювалися з положенням про спостережні комісії, Кримінально-виконавчим Кодексом України, іншими нормативними документами щодо роботи спостережної комісії.

Протягом 2015-2017 років на обліку спостережної комісії особи умовно-достроково звільнені  від відбування покарання не перебували. В серпні 2017 року надійшло повідомлення про звільнення однієї особи, але по місцю проживання зазначений громадянин не прибув.

В грудні  2017 року на облік поставлено  одного громадянина умовно-достроково звільненого від відбування покарання.

Подання про умовно-дострокове звільнення від призначеного покарання протягом 2017 року до спостережної комісії не надходили. 

Про функціонування засобів зв’язку та офіційних сторінок в соціальних мережах сервісних центрів МВС

Інформуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України утворено Головний сервісний центр МВС як міжрегіональний територіальний орган МВС (ГСЦ МВС)

Крім цього постановою Уряду утворено 26 територіальних органів з надання сервісних центрів МВС - регіональні сервісні центри МВС (РСЦ МВС), до складу яких входить 150 територіальних сервісних центрів МВС (ТСЦ МВС).

УКРАЇНСЬКІ СПЕЦСЛУЖБИ: ІНТЕРВ’Ю З НАЧАЛЬНИКОМ УПРАВЛІННЯ СБУ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЮРІЄМ ГОНЧАРОВИМ

«Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу».

із статті 17 Конституції України

– Юріє Олеговичу, річні, підсумкові інтерв’ю з керівництвом сумського Управління СБУ вже стали доброю традицією. Що змінилося за цей рік Вашої роботи на посаді? Чим пишаєтесь?