Районна газета

ШАНОВНІ ПАСАЖИРИ!

     Відповідно до пропозицій, що надійшли від Укртрансінспекції у Сумській області та з метою забезпечення безпеки перевезень у період масового перевезення пасажирів Недригайлівська районна державна адміністрація інформує Вас, що з 08.08.2016 по 31.08.2016 проводиться місячник з безпеки дорожнього руху «Увага, серпень – масові перевезення». Звертаємось до Вас з проханням користуватися послугами автоперевізників, які проводять свою діяльність в межах правового поля та мають на це відповідні дозвільні документи.

     У рамках цього заходу посилено державний контроль та нагляд за безпекою автомобільних перевезень під час здійснення пасажирських перевезень автобусами. Також працівники Укртрансінспекції стежать за дотриманням автомобільними перевізниками вимог безпеки під час виконання нерегулярних, регулярних спеціальних пасажирських перевезень.

     Зокрема, під час перевірок особлива увага приділяється перевезенням організованих груп дітей до місць оздоровлення та відпочинку.

     Крім того, Укртрансінспекція постійно проводить наради з автоперевізниками щодо необхідності додаткових інструктажів з водіями про дотримання вимог Положення про робочий час та час відпочинку, інших нормативно-правових актів з питань безпеки перевезень.

     Такий комплекс профілактичних заходів проводиться щорічно з метою попередження аварійності під час масових перевезень пасажирів до місць відпочинку та рекреації в період літніх канікул.

     Окрім того, в рамках місячника в районі будуть організовані наради, семінари та інші заходи, присвячені вимогам безпеки дорожнього руху.

                                                                                Відділ економічного розвитку та торгівлі
                                                                                Недригайлівської районної державної
                                                                                адміністрації