Районна газета

СТАН ОРГАНІЗАЦІЇ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ В РАЙОНІ

ОНОВЛЕНО 19.12.2014

Відповідно до  Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про автомобільний транспорт» (зі змінами), питання організації пасажирських перевезень  на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району, починаючи з 2013 року, покладено на районні державні адміністрації.

В зв’язку з цим, райдержадміністрацією значна увага приділялася галузі транспорту. На сьогодні потреби населення району у послугах транспорту у приміському (внутрішньорайонному) сполученні забезпечують 2 приватні підприємці-перевізники – це Юрченко Ю.І. та Олексенко Н.В.

 

Діючі маршрути приміського напрямку:

 

№ маршруту

Назва маршруту

Перевізник

280

Недригайлів-Томашівка (кільцевий)

ФОП Юрченко

281

Недригайлів-Хоружівка

ФОП Юрченко

282

Недригайлів-Саєве

ФОП Юрченко

283

Недригайлів-Терни

ФОП Юрченко

284

Недригайлів-Деркачівка

ФОП Юрченко

285

Недригайлів-Маршали ч/з Якименки

ФОП Олексенко

289

Недригайлів-Курмани

ФОП Юрченко

291

Недригайлів-Іваниця

ФОП Юрченко

б/н

Недригайлів-Горькове

ФОП Юрченко

б/н

Недригайлів-Рубанка

ФОП Юрченко

 

Згідно розкладу руху по автостанції Недригайлів у приміському сполученні приватними перевізниками майже щоденно виконується 22 маршрути загального користування.  Всі приміські маршрути за винятком рейсу в напрямку Недригайлів-Маршали обслуговуються ФОП Юрченко Ю.І.

 

Маршрут

Відстань, км

Час
відправлення

Дні 
слідування

Марка автобуса

Кількість 
місць

ПРИМIСЬКИЙ HАПРЯМОК

         
           

Недригайлiв - Iваниця

15

06:10

ЩОДЕННО

ГАЗЕЛЬ 32213

12

Недригайлiв - Терни

22

06:30

Пн Вт Ср Чт Пт - - 

ПАЗ 32051(п|м 23/15)

23

Недригайлiв - Томашiвка

28

06:30

- Вт Ср Чт Пт - - 

ГАЗЕЛЬ 32213

12

Недригайлiв - Горькове

22

06:50

Пн - Ср - Пт - Нд 

ГАЗЕЛЬ 32213

12

Недригайлiв - Рубанка

22

06:50

- Вт - Чт - Сб - 

ГАЗЕЛЬ 32213

12

Недригайлiв - Курмани

6

07:35

Пн Вт Ср Чт Пт - - 

ГАЗЕЛЬ 32213

12

Недригайлiв - Маршали

39

07:37

- Вт - Чт - - - 

СПВ 20 Рута(19)

19

Недригайлiв - Терни

22

07:45

Пн Вт Ср Чт Пт - - 

ПАЗ 32051(п|м 23/15)

23

Недригайлiв - Деркачiвка

23

08:00

Пн Вт Ср Чт Пт - - 

ГАЗЕЛЬ 32213

12

Недригайлiв - Iваниця

15

08:55

Пн Вт Ср Чт Пт - - 

ГАЗЕЛЬ 32213

12

Недригайлiв - Терни

22

09:30

Пн Вт Ср Чт Пт - - 

ПАЗ 32051(п|м 23/15)

23

Недригайлiв - Хоружiвка

23

11:00

Пн Вт Ср Чт Пт - - 

ГАЗЕЛЬ 32213

12

Недригайлiв - Терни

22

11:15

Пн Вт Ср Чт Пт - - 

ПАЗ 32051(п|м 23/15)

23

Недригайлiв - Саєве

26

07:50

Пн - Ср - Пт - - 

ГАЗЕЛЬ 32213

12

Недригайлiв - Саєве

26

14:00

Пн - Ср - Пт - - 

ГАЗЕЛЬ 32213

12

Недригайлiв - Деркачiвка

23

12:45

Пн Вт Ср Чт Пт - - 

ГАЗЕЛЬ 32213

12

Недригайлiв - Терни

22

13:30

Пн Вт Ср Чт Пт - - 

ПАЗ 32051(п|м 23/15)

23

Недригайлiв - Томашiвка

45

14:20

Пн Вт Ср Чт - - - 

ГАЗЕЛЬ 32213

12

Недригайлiв - Томашiвка

45

14:20

- - - - Пт - - 

ГАЗЕЛЬ 32213

12

Недригайлiв - Маршали

39

15:12

- Вт - Чт - - - 

СПВ 20 Рута(19)

19

Недригайлiв - Iваниця

15

15:20

Пн Вт Ср Чт Пт - - 

ГАЗЕЛЬ 32213

12

Недригайлiв - Терни

22

16:15

Пн Вт Ср Чт Пт - - 

ПАЗ 32051(п|м 23/15)

23

Недригайлiв - Курмани

6

17:30

Пн Вт Ср Чт Пт - - 

ГАЗЕЛЬ 32213

12