Районна газета

До уваги власників транспортних засобів та автоперевізників Недригайлівського району!

 Управління Укртрансбезпеки у Сумській області повідомляє, що в період з 15 червня по 15 липня 2020 року на території України проводиться комплекс профілактичних заходів  на пасажирському автомобільному транспорті «Автобус-2020».

Мета комплексу – попередження аварійності на пасажирському автомобільному транспорті, посилення державного контролю (нагляду) за безпекою перевезень.

ДП «ДОРОГИ СУМЩИНИ» ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ГОТОВНІСТЬ ДО СПІВПРАЦІ У ВИРІШЕННІ ПИТАНЬ

 З метою належного забезпечення сталого функціонування мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення на регіональному рівні з 01.06.2020 року автомобільні дороги загального користування місцевого значення Сумської області передані на баланс ДП «Дороги Сумщини»

Участь органів місцевого самоврядування у розвитку та покращенні якісних характеристик автомобільних доріг загального користування місцевого значення у межах відповідних населених пунктів, відповідно до вимог чинного законодавства України, може здійснюватись на умовах спів- фінансування з ДП «Дороги Сумщини»  після проведення процедури публічної закупівлі відповідних послуг.

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ТА АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ!

Управління Укртрансбезпеки у Сумській області повідомляє, що в період з 11 по 17 листопада 2019 року на територрії України  проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху, а також з 11 листопада по 11 грудня 2019 року комплекс профілактичних заходів на автомобільному транспорті  «Перевізник зима – 2019».

З метою забезпечення належного виконання у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху у світі Загального плану заходів, а також забезпечення безпеки перевезень, попередження аварійності на автомобільному транспорті загального користування у зимовий період  просимо забезпечити проведення інструктажів з водіями стосовно роботи та підготовки рухомого складу в зимовий період, а також профілактичних заходів з попередження дорожньо-транспортних пригод.

До уваги власників транспортних засобів та автоперевізників Недригайлівського району!

РОЗМІЩЕНО 20.08.2019

   Управління Укртрансбезпеки у Сумській області повідомляє, що в період з 12 по 31 серпня 2019 року проводиться комплекс профілактичних заходів на пасажирському транспорті «Увага! Cерпень – масові перевезення».

Мета комплексу – попередження аварійності на пасажирському автомобільному транспорті, посилення державного контролю (нагляду) за безпекою перевезень під час виконання пасажирських перевезень автобусами, дотримання автомобільними перевізниками вимог безпеки перевезень при виконанні регулярних, нерегулярних та регулярних спеціальних пасажирських перевезень і перевезень організованих груп дітей до місць  відпочинку та оздоровлення, а також у зворотному напрямку.

Державтоінспектори  закликають всіх учасників дорожнього руху - пішоходів, водіїв транспортних засобів та велосипедистів неухильно дотримуватися вимог Правил дорожнього руху та бути взаємоввічливими.

Під час цих заходів необхідно особливу увагу автомобільних перевізників та підприємств, установ і організацій автомобільного транспорту, що здійснюють пасажирські перевезення звернути на виконання вимог законодавства про автомобільний транспорт в частині безпеки перевезень.

Просимо долучитися до вказаних заходів!

 

 

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ТА АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ!

РОЗМІЩЕНО 05.06.2019

Управління Укртрансбезпеки у Сумській області повідомляє, що в період з 5 червня по 5 липня 2019 року заплановано проведення комплексу профілактичних заходів  на пасажирському автомобільному транспорті «Автобус-2019»

Мета комплексу – попередження аварійності на пасажирському автомобільному транспорті, посилення державного контролю (нагляду) за безпекою перевезень під час виконання пасажирських перевезень автобусами, дотримання автомобільними перевізниками вимог безпеки перевезень при виконанні регулярних, нерегулярних та регулярних спеціальних пасажирських перевезень і перевезень організованих груп дітей до місць оздоровлення та відпочинку і у зворотному напрямку.

Державтоінспектори  закликають всіх учасників дорожнього руху - пішоходів, водіїв транспортних засобів та велосипедистів - неухильно дотримуватися вимог Правил дорожнього руху та бути взаємоввічливими.

Під час цих заходів необхідно особливу увагу автомобільних перевізників та підприємств, установ і організацій автомобільного транспорту, що здійснюють пасажирські перевезення звернути на виконання вимог законодавства про автомобільний транспорт в частині безпеки перевезень.

Просимо долучитися до вказаних заходів!

 

Більше статей...

  1. До уваги власників транспортних засобів та автоперевізників Недригайлівського району!
  2. ПРИПИНЯЄТЬСЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ АВТОСТАНЦІЇ У С.ВІЛЬШАНА
  3. ВІДНОВЛЕНО ТРАНСПОРТНЕ СПОЛУЧЕННЯ ЗА МАРШРУТОМ НЕДРИГАЙЛІВ-ТОМАШІВКА
  4. ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ТА АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ!
  5. ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ТА АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ!
  6. НЕДРИГАЙЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС З ВИЗНАЧЕННЯ АВТОМОБІЛЬНОГО ПЕРЕВІЗНИКА
  7. В УКРАЇНІ ПРОХОДИТЬ СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМНА КАМПАНІЯ ПІД НАЗВОЮ «СТРИВАЙ!»
  8. ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ТА АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ!
  9. ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ТА АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО РАЙОН!
  10. ПРОГРАМА БУДІВНИЦТВА, РЕКОНСТРУКЦІЇ, РЕМОНТУ ТА УТРИМАННЯ МІСЦЕВИХ ДОРІГ РАЙОННОГО ЗНАЧЕННЯ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ НА 2017-2018 РОКИ