Районна газета

Зміни до виборчих дільниць

Шановні виборці!              

          

За останні роки вибори в Україні відбуваються досить часто. На всій території України виборчі дільниці утворені на постійній основі. Це звичайно дуже добре тому, що мешканці нашого району заздалегідь вже знають куди необхідно прийти щоб проголосувати. В нашому районі всі звикли до того, що виборчі дільниці знаходяться в одному і тому ж місці, і в разі проведення виборів, спокійно йдуть до своєї дільниці. Але час плине, відбуваються зміни і в законодавстві, і в суспільстві, і в житті. З метою забезпечення комфортних і належних умов для виборців, які прийдуть на дільницю реалізувати своє конституційне право, проведені зміни по виборчим дільницям, які діють на постійній основі у нашому районі.

Змінено адреси виборчої дільниці № 590354, 590357 (в зв’язку із уточненням назв вулиць та провулків по смт Недригайлів), № 590364 (с.Великі Будки - перенесення приміщення для роботи виборчої комісії з приміщення Великобудківської ЗОШ в приміщення Великобудківської с/ради), № 590374 (с.Іваниця - перенесення приміщення для роботи виборчої комісії з приміщення Іваницької ЗОШ в приміщення Іваницької с/ради).

Змінено межі виборчих дільниць № 590354, 590355, 590357, 590358 (смт Недригайлів - в зв’язку із уточненням назв вулиць та провулків по смт Недригайлів)

Змінено адреси виборчої дільниці № 590370 (с.Баба - змінено поштову адресу приміщення для голосування), № 590380 (с.Малі Будки - змінено поштову адресу приміщення для голосування ).

Змінено місцезнаходження виборчої дільниці № 590381 (с.Мухувате- на базі колишньої початкової школи відкрито сільський клуб).

Дані зміни внесено до Державного реєстру виборців та їх обов’язково буде відображено в іменних запрошеннях на вибори.

Шановні громадяни, під час виборчого процесу необхідно уважно читати іменне запрошення, в якому вказано адресу і місцезнаходження виборчої дільниці куди потрібно прийти на голосування.

Згідно діючого законодавства про вибори кожен виборець має право звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації і вияснити  про  своє  включення до бази даних Державного реєстру виборців, та одержати на  безоплатній  основі   від відповідного  органу  ведення Реєстру повну інформацію в доступній формі про свої персональні дані, внесені до Реєстру.

При цьому  виборець   надає   органу   ведення   Реєстру   достовірну інформацію  щодо  своїх  персональних  даних,  які  вносяться  до Реєстру.

Для уточнення персональних даних потрібно звернутись в відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Недригайлівської районної державної адміністрації з документом, який засвідчує особу (паспорт)  за адресою  смт. Недригайлів, вул. Леніна, 4  або за  телефоном 5-21-53.