Районна газета

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У ТЕРНІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ

На виконання графіку проведення виїзних прийомів громадян в сільських та селищних радах на II півріччя 2013 року працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Недригайлівської районної державної адміністрації в присутності секретаря Тернівської селищної ради Бобошко Л.М.  29 липня 2013 року проведений  виїзний прийом громадян в приміщенні Тернівської селищної ради.

"Уточнення Державного Реєстру виборців проводиться з метою виявлення неточностей у базі даних Реєстру. Всі зміни, які будуть виявлені під час виїзних прийомів будуть внесені до бази даних Державного реєстру виборців" - зазначив Сергій КОРЕНЕВ, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Недригайлівської районної державної адміністрації під час проведення виїзного прийому громадян.

На прийом прийшло 18 громадян. В ході перевірки було виявлено неточності в написанні прізвища, імені та по-батькові  по 7 виборцях.

Додатково було надано роз’яснення  секретарю Тернівської селищної ради  по періодичному поновленню персональних даних виборців в частині подання інформації про осіб, які постійно нездатні самостійно пересуватися, оскільки в ході виборчих компаній особливо було багато  подань про таких осіб по Тернівській селищній раді. Також було надано роз’яснення про порядок звернення громадян, як письмово так і по телефону,  до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Недригайлівської районної державної адміністрації.