Районна газета

ІНФОРМАЦІЯ про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації за I півріччя 2013 року

           Основними завданнями Державного Реєстру є:

1) ведення персоніфікованого обліку виборців;

2) складання списків виборців для проведення виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, всеукраїнських та місцевих референдумів.

Всі органи ведення Реєстру підключені до Реєстру, мають захищений телекомунікаційний зв’язок з ЦВК і працюють з єдиною базою даних Реєстру. Технічне обладнання відділів ведення Реєстру об’єднано в локальну мережу, яка під’єднана за допомогою захищених каналів зв’язку до єдиної телекомунікаційної мережі Реєстру (ЦВК). Якщо взяти протяжність усіх телекомунікаційних дротів, які лежать до серверів Реєстру, то це більше ніж 70 тис. км.

         Станом на 23.07.2013 р. в Недригайлівському р-ні зареєстровано 20936 виборців (в т.ч. з виборчою адресою 20778) :

- постійно нездатні самостійно пересуватися -2355 чол.

- недієздатні - 15 чол.

- вулиць - 396

- будинків - 9139.

     За I півріччя 2013 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Недригайлівської райдержадміністрації було проведена така робота:

- видано 238 наказів про зміни в персональних даних  по 1929 виборцях, в т.ч.

- 44накази про включення до Реєстру 126 виборців ( це особи, яким виповнилось 18 років та особи, які були відсутні в Реєстрі),

- 191 наказів про внесення змін до персональних даних 1795 виборців,

- 3накази про виключення з Реєстру 8 виборців ;

   -  було розглянуто 2 заяви виборців про включення до Реєстру

  - було направлено 22 запити до суб’єктів подання по 1673 чол., з них 21 запитів по  1672 чол. до РС УДМС про підтвердження місця реєстрації, ДН, МН та       1 запит до РАЦСу по 1 чол. про підтвердження дати смерті;

 -  постійно проводиться уточнення адресного регістру виборців ( внесення нових житлових будинків, уточнення назв вулиць та провулків ;

 -  в лютому 2013 р. в Недригайлівському районі  були проведені проміжні вибори депутата Коровинської сільської ради 10 лютого 2013 р., які успішно проведені, без зауважень.

 -  виконано 2 доручення ЦВК про усунення кратних включень по 7 чол.;

-  опрацьовано 143 звернень інших ВВ ДРВ про зміну виборчої адреси по 143 чол.;

- проведено 3 наради з суб’єктами подання інформації згідно ст. 22 Закону України " Про Державний реєстр виборців";

-  взято участь в 2 нарадах з головами  сільських та селищних рад при голові райдержадміністрації;

 - опубліковано 2 статті в районній газеті "Голос Посулля" по різних питаннях з проведення виборів та роботи ВВ ДРВ;
  - постійно проводиться робота по обновленню антивірусних програм на комп’ютерах відділу, проведено  поточний ремонт принтера.

  -  продовжується робота позвірці адресного регістру по Недригайлівській та Тернівській селищних радах

-   проведені зміни до адресного регістру по 10 сільських радах (Хоружівська, Зеленківська, Сакунихська, Засульсьска, Кулішівська, Червонослобідська, Курманівська,  Томашівська, Козельненська, Тернівська) по 1613 чол. (тобто змінено виборчу адресу, ПІП, МН та ДН)

- планується в липня виїзний прийом громадян в Тернівській селищній раді

           На даний час по Недригайлівському району завершується найменування вулиць та провулків населених пунктів, залишилось 1 село - це с.Білоярське Вільшанської с/ради (132 виборців).   

     З метою забезпечення комфортних і належних умов для виборців, які прийдуть на дільницю реалізувати своє конституційне право, проведені зміни по виборчим дільницям, які діють на постійній основі у нашому районі.

   Перенесено місцезнаходження виборчої дільниці №590367, що була розміщена в приміщенні контори ТОВ "Хоружівка" (Гринівське відділення) (вул.Центральна, 33) до Гринівського сільського клубу (вул.Центральна, 32), місцезнаходження виборчої дільниці № 590386, що була розміщена в адміністративній будівлі колишньої школи с.Рубанка (вул.Шкільна, 3) до сільського будинку культури с.Рубанка (вул.Центральна, 25), місцезнаходження виборчої дільниці № 590395, що була розмішена в адміністративній будівлі Червонослобідської ЗОШ (вул.Духанівка, 35) до сільського клубу с.Червона Слобода (вул.Духанівка. 25).

         Змінено поштову адреси виборчої дільниці № 590366, що була розміщена в сільському будинку культури с.Вільшана по вул.Леніна з буд. 41 на буд. 53.

      Згідно діючого законодавства про вибори кожен виборець має право звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації і вияснити  про  своє  включення  (невключення) до бази даних Державного реєстру виборців, та одержати на  безоплатній  основі   від відповідного  органу  ведення Реєстру повну інформацію в доступній формі про свої персональні дані, внесені до Реєстру. При цьому  виборець   надає   органу   ведення   Реєстру   достовірну інформацію  щодо  своїх  персональних  даних,  які  вносяться  до Реєстру.    Для уточнення персональних даних потрібно звернутись в відділ ведення Держаного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації з документом, який засвідчує особу (паспорт).