Районна газета

ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ ЗНАХОДИТЬСЯ НА ПОСТІЙНОМУ КОНТРОЛІ У РАЙОННОЇ ВЛАДИ

«Протягом 2017 року діяльність відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Недригайлівської райдержадміністрації здійснювалася  на основі щоквартальних планів роботи», - зазначив під час свого виступу,  на апаратній нараді, начальник відділу веденняДержавного реєстру виборців апарату Недригайлівськоїрайдержадміністрації  Сергій  Коренев

За інформацією виступаючого,станом на 13 лютого  в Недригайлівському районі зареєстровано  19427 виборців з  виборчою адресою,  в тому числі  постійно нездатних самостійно пересуватися - 1873 чоловіки.

 Протягом звітного періоду організаційно-правоваробота відділу була спрямована на виконання покладених на нього завдань, а саме:

1) забезпечення ведення Реєстру, що передбачало проведення організаційно- правової підготовки та виконання в режимі записування таких дій:внесення запису про виборця до Реєстру; внесення змін до персональних даних Реєстру; знищення запису Реєстру;

2)    здійснення щомісячного поновлення бази даних Реєстру, опрацювання відомостей за результатом запиту;

3)    забезпечення у взаємодії з Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України захисту Реєстру у процесі його ведення;

4)    надання на письмову вимогу виборця інформації про його персональні дані, внесені до Реєстру;

5)    розгляд запитів та звернень виборців, а також звернень політичних партій у порядку, встановленому Законом України “Про Державний реєстр виборців”;

6)    проведення постійної перевірки некоректних відомостей Реєстру, виявлених розпорядником Реєстру (ЦВК);

7)    ведення Реєстру постійних виборчих дільниць;

8)    опрацювання за дорученням Центральної виборчої комісії розбіжностей в персональних даних кандидатів в депутати ;

9) опрацювання запитів структурних підрозділів Державної міграційної  служби щодо надання інформації з ДРВ стосовно переселенців;

За 2017 рік було підготовлено та внесено на розгляд до ЦВК 168 зміни до переліку звичайних виборчих дільниць по 43 ВД в т.ч. -2 зміни адрес приміщень для голосування та адрес приміщень для роботи ДВК по 2 ВД,  166 змін опису меж виборчих дільниць по 43 ВД.

Отримано 21 запитів від виборців, які проживають в Донецькій та Луганській областях, АРК та місті Севастополь про підтвердження виборчих адрес.

 В 2017 році було проведені звірки даних бази Державного реєстру виборців та даних погосподарських книг Вільшанської, Великобудківської, Деркачівської, Зеленківської та Козельненської сільських рад для підготовки до проведення перших місцевих виборів депутатів Вільшанської сільської ради об'єднаної територіальної громади 30.04.2017 р., по Коровинській , Томашівській  та Рубанській сільських радах для підготовки до проведення перших місцевих виборів депутатів Коровинської сільської ради об'єднаної територіальної громади 29.10.2017 р., було проведено звірку даних бази Державного реєстру виборців та даних погосподарських книг Кулішівського старостинського округу Недригайлівської селищної ради об'єднаної територіальної громади, для проведення перших виборів старости с.Кулишівка, с.Костянтинів, с.Бродок 28.05.2017 р.  Всі виявлені розбіжності уточнені і  внесені зміни до Державного реєстру виборців, в т.ч. додатково включено до Реєстру 2 чол..

Згідно постанови ЦВК від 24.01.2017 року  № 6   30 квітня 2017 року проведені успішно перші вибори депутатів та голови Вільшанської сільської ради.

Відповідно до рішення Неригайлівської селищної ради від 10.03.2017 року, 28.05.2017 року проведені успішно перші вибори старости с.Кулішівка, с.Констянтинів та с.Бродок.

Згідно постанови ЦВК від 18.08.2017 р. № 164  29 жовтня 2017 року успішно проведені успішно перші місцеві вибори депутатів та голови Коровинської сільської ради.

Всі результати перших місцевих виборів депутатів, сільських голів та старости передані до ЦВК і розміщені на сайті ЦВК.

Станом на  1 лютого в об’єднаних громадах Недригайлівського району кількість виборців складає -14411 чол. (Недригайлівська ОТГ- 7153 чол, Вільшанська ОТГ — 4108 чол, Коровинська ОТГ - 3150), що складає 74,2 % від кількості виборців по району.

В районі залишились неприєднаними - 1 Тернівська селищна рада (2610 чол.) та 4 сільських рад, а саме Засульська  (897 чол.), Курманівська (738 чол.), Сакунихська (399 чол.) та Червонослобідська (372 чол.). Тернівська селищна та сільські ради можуть провести додаткові місцеві вибори і приєднатися до ОТГ і матимуть додаткових депутатів в складі ОТГ до чергових місцевих виборів.

Також Сергій Коренев, зазначив що уточнення виборців проводиться за особистим зверненням  з паспортом, до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: смт Недригайлів, вул. Сумська, 4, кабінет 8,  з 9.00 до 17.00 (перерва з 12.00 до 13.00)  або через “Особистий кабінет виборця” на сайті Центральної виборчої комісії.

 Довідки за телефоном 5-21-52.