Районна газета

ЗАПРОШУЄМО ВАС ДО «ОСОБИСТОГО КАБІНЕТУ ВИБОРЦЯ»

Шановні виборці Недригайлівського району!

Кожен, хто має доступ до мережі Інтернет,    може відвідати "Особистий кабінет виборця"

Цей програмний ресурс функціонує на Офіційному веб-сайті "Державний реєстр виборців" (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до Реєстру в будь-який час та в будь-якому місці.

 

 Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно зареєструватися на вказаному ресурсі і через деякий час на Вашу електронну адресу надійде відповідь. Всі звернення виборців, які надійдуть через мережу Інтернет, будут перевірятися працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців шляхом звернення до відповідних служб, визначених ст. 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців", і лише за результатом перевірки приймається рішення про включення виборця до Реєстру або про внесення змін до його персональних даних. Саме тому при внесенні запиту щодо включення виборця до Реєстру чи перевірки виборцем своїх персональних даних в Реєстрі через вказаний Інтернет-ресурс в обов'язковому порядку варто дотримуватись наступних правил:
·      вказувати достовірні відомості у відповідності до даних паспорта громадянина України;
·      дані вносити лише державною, тобто українською мовою, з дотриманням правил українського правопису.
      Відповідно до Закону, Реєстр ведеться українською мовою, тому особисті дані з Реєстра потрібно звіряти з даними на першій сторінці паспорта. Особливо зверніть увагу на літери у прізвищі: і, и, є, е. У різних людей вони пишуться по-різному. Важливо, щоб Ваші дані збігалися з даними в паспорті.
     Необхідно, маючи при собі паспорт, а в разі зміни персональних даних, документи і копії, що підтверджують ці зміни, звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Недригайлівської районної державної адміністрації, який знаходиться за адресою:смт Недригайлів , вул.Сумська.4, к.8
                 контактний телефон : 05455-5-21-52
Прийом громадян здійснюється щоденно, крім вихідних,  з 8.00 до 17.15 год., у п'ятницю з 8.00 до 16.00 год.
Не відкладайте свій візит до відділу ведення Державного реєстру виборців.
Отже, шановні виборці, незалежно від виборчих процесів, Державний реєстр виборців працює для вас завжди, щоб ви беззаперечно потрапили до списків виборців та змогли реалізувати своє конституційне право - право вибору.