Районна газета

Новини за травень 2013 р.: Перенесення місцезнаходження виборчої дільниці внесено в Реєстр

За останні роки вибори в Україні відбуваються досить часто. І тому, відповідно до законодавства, по всій території України виборчі дільниці утворені на постійній основі. Це звичайно дуже добре тому, що мешканці нашого району заздалегідь вже знають куди необхідно прийти щоб проголосувати. В нашому районі всі звикли до того, що виборчі дільниці знаходяться в одному і тому ж місці, і в разі проведення виборів, спокійно йдуть до своєї дільниці. Але час плине, відбуваються зміни і в законодавстві, і в суспільстві, і в житті. З метою забезпечення комфортних і належних умов для виборців, які прийдуть на дільницю реалізувати своє конституційне право, проведені зміни по виборчим дільницям, які діють на постійній основі у нашому районі.

Перенесено місцезнаходження виборчої дільниці №590367, що була розміщена в приміщенні контори ТОВ "Хоружівка" (Гринівське відділення) (вул.Центральна,33) до Гринівського сільського клубу (вул.Центральна,32), місцезнаходження виборчої дільниці № 590386, що була розміщена в адміністративній будівлі колишньої школи с.Рубанка (вул.Шкільна,3) до сільського будинку культури с.Рубанка (вул.Центральна,25), місцезнаходження виборчої дільниці № 590395, що була розмішена в адміністративній будівлі Червонослобідської ЗОШ (вул.Духанівка, 35) до сільського клубу с.Червона Слобода ( вул.Духанівка.25).

Змінено поштову адреси виборчої дільниці № 590366, що була розміщена в сільському будинку культури с.Вільшана по вул.Леніна з буд.41 на буд.53.

Дані зміни внесено до Реєстру та їх обов’язково буде відображено в іменних запрошеннях на вибори.

Шановні громадяни, під час виборчого процесу необхідно уважно читати іменне запрошення, в якому вказано адресу і місцезнаходження виборчої дільниці куди потрібно прийти на голосування.

Згідно діючого законодавства про вибори кожен виборець має право звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації і вияснити про своє включення (невключення) до бази даних Державного реєстру виборців, та одержати на безоплатній основі від відповідного органу ведення Реєстру повну інформацію в доступній формі про свої персональні дані, внесені до Реєстру.

При цьому виборець надає органу ведення Реєстру достовірну інформацію щодо своїх персональних даних, які вносяться до Реєстру.
Для уточнення персональних даних потрібно звернутись у відділ ведення Держаного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації з документом, який засвідчує особу (паспорт).

Відділ ведення Державного реєстру виборців Недригайлівської районної державної адміністрації в даний час працює за адресою смт. Недригайлів, вул. Леніна, 4, тел.5-21-53.

 

 

 

Начальник відділу ведення
Державного реєстру виборців
апарату Недригайлівської районної
державної адміністрації                                                                                     С.О. Коренев