Районна газета

ВІДДІЛ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ ЗАПРОШУЄ ПЕРЕВІРИТИ СВОЇ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

На 25 жовтня 2015 року Верховною Радою України призначено чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних голів.

З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців  відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Недригайлівської районної державної адміністрації запрошує Вас перевірити свої персональні дані в базі Реєстру виборців.

Це можна зробити за допомогою Інтернету, зайшовши на офіційному сайті ЦВК у розділ Державний реєстр виборців” та зареєструвавшись у закладці “Особистий кабінет виборця”. А також, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Недригайлівської районної державної адміністрації, що знаходиться за адресою: смт Недригайлів, вул. Леніна, 4, 1 поверх, кабінет № 8.

Особливо це стосується виборців:

- які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);

- колишніх військовослужбовців строкової служби;

- громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

- виборців, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

При собі необхідно мати паспорт громадянина України.

Прийом громадян у відділі здійснюється з понеділка по п’ятницю, з 8.00 год. до 17.00 год. Обідня перерва: з 12.00 год. до 13.00 год. Телефон для довідок 5-21-52.