Районна газета

БУДЬТЕ УВАЖНИМИ ДО ВЛАСНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗМІН У САМОПОЧУТТІ!

16 березня під керівництвом голови Недригайлівської районної державної адміністрації Сергія ПАНЧЕНКА, відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якій розглянули вкрай важливе питання, про вжиття невідкладних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території Недригайлівського району гострої респіраторної інфекції спричиненої коронавірусом COVID-19

В районі затверджений план заходів щодо недопущення занесення та поширення на території Недригайлівського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.

В районі затверджений план заходів щодо недопущення занесення та поширення на території Недригайлівського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.
«Кожен має прислухатися до власного організму та змін у самопочутті. Особлива відповідальність лежить на лікарях. Усі служби мають дотримуватися алгоритму дій та робити свою роботу», - наполегливо наголосив очільник району.
Забезпечується підготовка медичних працівників закладів охорони здоров’я з питань клініки , діагности, профілактики захворювань,спричинених коронавірусом 2019-nCoV, з подальшим постійним ознайомленням з оновленими клінічними настановами.
Контролюється проведення поточної дезінфекції на об’єктах масового скупчення людей
Відмінено всі культурно-масові та спортивні заходи.
Постійно ведеться інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення про заходи з профілактики захворювань, спричинених коронавірусом 2019-nCoV.
Захворіли – залишайтеся вдома! Не варто ризикувати власним здоров’ям та здоров’ям інших. У разі погіршення стану – потрібно звернутись до свого сімейного лікаря!
Кожен керівник має забезпечити недопущення перебування на робочому місці працівників з симптомами гострого респіраторного захворювання, підвищеної температури тіла та особливо осіб, що повернулись з відпустки або з відрядження з країн, в яких були зареєстровані випадки COVID-19.
Будьте уважними до власного здоров’я та змін у самопочутті!