Районна газета

ПОРЯДОК ДІЙ У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ НАДЗВИЧАЙНИХ АБО НЕСТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЙ

Аварії (катастрофи) на підприємствах, транспорті та продуктопроводах можуть супроводжуватися викидом (виливом) в атмосферу і на прилеглу територію сильнодіючих отруйних речовин (СДОР), таких як хлор, аміак, синильна кислота, фосген, сірчаний ангідрид та інші. Це являє серйозну небезпеку для населення, заражене повітря уражає органи дихання, а також очі, шкіру та інші органи.

 Фактори небезпеки викиду (розливу) хімічно небезпечних речовин: забруднення навколишнього середовища, небезпека для всього живого, що опинилося на забрудненій місцевості (загибель людей, тварин, знищення посівів та ін.), крім того, внаслідок можливого хімічного вибуху виникнення сильних руйнувань на значній території.

ЩОБ УБЕРЕГТИСЯ ВІД ОТРУЄННЯ ГРИБАМИ, ПОТРІБНО ЗНАТИ:

Гриби смертельно небезпечні

Бліда поганка (мухомор зелений): колір пластинок білий, м’якуша – білий, при розрізуванні на повітрі не змінюється, спорової маси – білий. Ніжка з кільцем, до основи поступово потовщується, основа з великою бульбою, білою піхвою.

Опеньок сірчано-жовтий, несправжній: колір пластиноксірчано-жовтий,згодом зеленкувато коричневий, м’якуша – сірчано-жовтий, спорової маси – коричневий. Ніжка з кільцем.

Адреси розташування номерних протирадіаційних укриттів

Адреси розташування номерних протирадіаційних укриттів