Районна газета

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПІВРІЧНОЇ ПЕРЕВІРКИ СИСТЕМИ ОПОВІЩЕННЯ

Згідно розпорядження голови Сумської облдержадміністрації від 19.12.2017 № 763-ОД «Про основні напрямки підготовки і завдання цивільного захисту Сумської області на 2018 рік» 20 червня 2018 року буде проводитись піврічна технічна перевірка регіональної системи оповіщення з включенням електросирен, апаратури циркулярного виклику та переключенням обласного і районного радіомовлення.

 

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНОГО ПЕРІОДУ

Найближчими днями в Сумській області переважатиме по справжньому літня та посушлива погода

Тож, ховаючись від спеки, громадяни активно вирушать відпочивати на природу. Проте, варто пам’ятати, щоу спеку достатньо навіть одного непогашенного сірника, залишеного без нагляду багаття або плями від автомобільного мастила для того, щоб спровокувати масштабну пожежу на відкритій території. За статистикою, сааме людська діяльність є основною причиною виникнення пожеж у природних екосистемах.

ПОРЯДОК ДІЙ У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ НАДЗВИЧАЙНИХ АБО НЕСТАНДАРТНИХ СИТУАЦІЙ

Аварії (катастрофи) на підприємствах, транспорті та продуктопроводах можуть супроводжуватися викидом (виливом) в атмосферу і на прилеглу територію сильнодіючих отруйних речовин (СДОР), таких як хлор, аміак, синильна кислота, фосген, сірчаний ангідрид та інші. Це являє серйозну небезпеку для населення, заражене повітря уражає органи дихання, а також очі, шкіру та інші органи.

 Фактори небезпеки викиду (розливу) хімічно небезпечних речовин: забруднення навколишнього середовища, небезпека для всього живого, що опинилося на забрудненій місцевості (загибель людей, тварин, знищення посівів та ін.), крім того, внаслідок можливого хімічного вибуху виникнення сильних руйнувань на значній території.