Районна газета

ОЧІЛЬНИК НЕДРИГАЙЛІВЩИНИ РЕТЕЛЬНО ВИВЧАВ ПИТАННЯ, ЩО ХВИЛЮЮТЬ ГРОМАДСЬКІСТЬ

24 вересня відбулося засідання громадської ради при Недригайлівській районній державній адміністрації

В роботі засідання даного консультативно-дорадчого органу  взяв участь очільник району Сергій ПАНЧЕНКО.

Голова Недригайлівської райдержадміністрації розпочав нараду зі знайомства з представниками інститутів громадянського суспільства, які входять до складу громадської ради, оскільки це було перше засідання за його участю.

«Сьогодні я б хотів почути від вас і обговорити ті питання, які в першу чергу хвилюють громадськість, а також налагодити ефективну співпрацю, з метою врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики на території району», - зазначив керманич Недригайлівщини.

До обговорення актуальних питань  сьогодення  активно долучились всі члени громадської ради. Зокрема це - забезпечення безперебійного транспортного сполучення  між населеними пунктами, процес децентралізації на території району, можливість створення нових робочих місць, соціальний захист ветеранів війни, отримання земельних ділянок  в 2 га, пільгове перевезення та проблем селищного рівня (ринок, центральний тротуар селища  Недригайлів, організація місць відпочинку для дорослих та дітей).

По всіх питаннях, що піднімалися очільник надав вичерпні пояснення та можливі шляхи вирішення.

Одним із найбільш хвилюючих, для представників інститутів громадянського суспільства стало питання надання медичної допомоги вторинного рівня на території району, а саме оптимізація ліжкового фонду Недригайлівської районної центральної лікарні.

По даному питанню Сергій ПАНЧЕНКО, детально пояснив причину необхідності зміни формули управління центральною лікарнею.

В зв’язку з незабезпеченістю по заробітній платі, перевищенням показника забезпеченості ліжками в порівнянні з середньорайонними показниками області, невиконання відсотку ліжко/дня, медичний заклад має бути оптимізований до 100 ліжок, серед яких будуть і ліжка денного перебування. Але ключовим має стати те, що якість та доступність надання медичної допомоги ніяким чином не постраждає, бо при всіх змінах будуть враховані реальні потреби населення.

Також обговорювалися питання  дефіциту кадрів у лікарні, в зв’язку з відсутністю житла для молодих лікарів, спільне утримання з ОТГ медичних закладів, фінансування  кабінетів для надання стоматологічної допомоги населенню району.

На завершення засідання  голова Недригайлівської райдержадміністрації  подякував членам громадської ради за їхню небайдужість до життя району та налагодження конструктивної діалогу для  співпраці у подальшій роботі.