Районна газета

РОЗГЛЯНУЛИ СТАН ПІДГОТОВКИ ДО ЛІТНЬОЇ ВІДПОЧИНКОВО-ОЗДОРОВЧОЇ КАМПАНІЇ

23 травня відбулося чергове засідання громадської ради при Недригайлівській районній державній адміністрації, на якому були присутні 6 членів громадської ради.

На порядок денний виносилося 2 питання: «Про стан підготовки до літньої відпочинково-оздоровчої кампанії 2019 року» та «Про вивезення твердих побутових відходів та санітарну очистку територій населених пунктів».

СКЛАД ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ НЕДРИГАЙЛІВСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови
Недригайлівської районної
державної адміністрації
18.12.2017  №   886-ОД

 

1. Олійник Володимир Васильович – голова Недригайлівської районної організації товариства сприяння обороні України;

2. Власенко Василь Микитович - заступник голови ради Недригайлівської районної організації ветеранів;

3. Чорненко Анатолій Іванович – голова Недригайлівської районної громадської організації учасників антитерористичної операції «Спілка учасників антитерористичної операції - «Патріоти Батьківщини»;

4. Миненко Іван Федорович - голова Недригайлівської районної громадської організації інвалідів;

5. Дериземля Павло Петрович – голова Недригайлівської районної організації учасників бойових дій на території інших держав;

6. Жепка Наталія Вікторівна – голова Недригайлівської районної організації Товариства Червоного Хреста України;

7. Пулях Олександр Іванович - голова  громадської організації «Водограй+», смт Недригайлів.

 

РОЗГЛЯНУЛИ СТАН ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО ТА СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ РАЙОНУ ЗА 2018 РІК

19 лютого відбулося засідання громадської ради при Недригайлівській районній державній адміністрації

Провів засідання голова РДА Панченко С.М. На засіданні були присутні 6 членів громадської ради. На порядок денний виносилося 2 питання: «Про виконання районного бюджету за 2018 рік і про основні показники районного бюджету у 2019 році» та «Про виконання програми економічного та соціального розвитку  району за 2018 рік».

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

21 грудня відбулося засідання громадської ради при Недригайлівській районній державній адміністрації, участь у якому взяли 5 членів громадської ради.

На порядок денний засідання виносилося 4 питання. До обговорення цих актуальних питань сьогодення  активно долучились всі присутні на засіданні члени громадської ради, а також запрошені представники місцевих органів виконавчої влади.

Присутні на засіданні члени громадської ради заслухали інформацію про стан надання  населенню субсидій по сплаті за житлово-комунальні послуги у Недригайлівському районі, про проблеми, які виникають при призначенні субсидії, про зміни в порядку надання субсидій, а також про необхідність сплати обов’язкові частки платежу.