Районна газета

ЗМАГАЛИСЯ ДОПРИЗОВНИКИ

 

19 жовтня на базі ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ», де нещодавно  відкрили перший центр військово-патріотичного виховання молоді,відбулась  районна спартакіада серед допризовної молоді Недригайлівського району 2018 року

Спартакіада серед допризовної молоді проводиться з метою удосконалення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, утворених відповідно до Законів України у правоохоронних органах, рятувальних та інших спеціальних службах.

Адже виховання молодого покоління українців почуття патріотизму, морально-психологічної стійкості, прагнення до занять фізичною культурою і спортом, зважаючи на складну соціально-економічну ситуацію в країні та потребу української армії у високопрофесійних кадрах, є пріоритетними завданнями державної політики та важливою складовою фізичної підготовки юнаків до подальшого проходження військової служби.

В змаганні взяли участь допризовники Коровинської ЗОШ І-ІІІ ст., Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ст., Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст., ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ».

На урочистій церемонії відкриття, яку на вищому рівні провела директор Недригайлівського РБК Світлана Свириденко, учасників змагань вітав тимчасово виконуючий обовязки військового комісара Недригайлівського райвійськкомату Олександр Ленець.

Звертаючись до учасників спортивного змагання виступаючий наголосив, що спорт  культивує в людині найкращі природні прояви - вміння чітко формулювати ціль та  послідовно, незважаючи на труднощі, її досягати, вміння працювати в команді, підкорюючи власний інтерес загальній меті, побажали всім спортсменам міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів та нових  перемог!

Змагання проходили за підтримки керівництва та працівників ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» - Олександра Остапчука, Недригайлівського МНВК – Яценка Юрія, Недригайлівської ДЮСШ – Валерія Савіська, Вадима Єльця, що забезпечили бездоганне проведення та суддівство цьогорічної спартакіади.  

Упродовж змагань за результатами шести видів програми перемогу виборола команда ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ», друге місце розділили команди – Недригайлівська СЗОШ І-ІІІст. та Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст., а на третій загальнокомандній сходинці п’єдесталу опинилися допризовники – Коровинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Кращими в окремих змагальних видах стали:

  • біг на дистанцію 100 метрів – Кравчук Олег (Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст.);
  • біг на дистанції 1 км - Щербаченко Вадим (Недригайлівська СЗОШ І-ІІІ ст.);
  • метання гранати – Бровді Максим (ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ);
  • підтягування на перекладені – Малявін Артьом (Коровинська ЗОШ І-ІІІ ст.);
  • стрільба з пневматичної гвинтівки – Педько Олександр (Недригайлівська СЗОШ І-ІІІ ст.);
  • подолання смуги перешкод – Бровді Максим (ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ»).

Переможці та призери в особистих заліках нагороджені грамотами та призами за рахунок Недригайлівського міського військового воєнкомату, переможці та призери в загальнокомандному заліку нагороджені кубками, медалями та грамотами за рахунок Недригайлівської РДА. 

Найкращі учасники, що показали високі результати в окремих видах змагань візьмуть участь в обласній спартакіаді допризовної молоді 2019 року, де будуть захищати честь Недригайлівського району.